Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 19:32
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

"Dowód zaufania i wzajemnego zrozumienia."

– To już siódmy raz, gdy mogę ogłosić, że Cisowianka jest oficjalną wodą Tour de Pologne. Będzie z nami przy okazji 79. edycji naszego wyścigu – mówi dyrektor generalny TdP Czesław Lang.
"Dowód zaufania i wzajemnego zrozumienia."

Tour de Pologne UCI World Tour współpracuje z liderem rynku wód mineralnych w Polsce nieprzerwanie od 2016 roku. – Dla nas to powód do dumy i radości. A zarazem dowód zaufania i wzajemnego zrozumienia. My tworzymy największą coroczną imprezę sportową w naszej części Europy, a Cisowianka to synonim jakości i lider w swojej branży. Idealna połączenie! – mówi wicemistrz olimpijski z Moskwy. – Od lat promuję zdrowy tryb życia, a Cisowianka to doskonały wybór tych, którzy cenią jakość. Uzupełnia minerały i świetnie smakuje – dodaje Czesław Lang.


– Naturalna woda mineralna Cisowianka od lat jest partnerem wielu wydarzeń sportowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym, z Tour de Pologne na czele. Każdego roku nawadniamy zawodników w ponad 200 imprezach sportowych. Wyznaczanie sobie coraz to nowych celów i konsekwentne osiąganie ich – zarówno w sporcie, jak i w biznesie – motywuje i w naturalny sposób nas rozwija. Według wielu w rozwoju najważniejsza jest droga, niezależnie od zmieniających się okoliczności należy iść do przodu. Dlatego też, niezmiennie od ponad 7 lat, wspólnie z świetnym zespołem Czesława Langa mamy przyjemność towarzyszyć wybitnym sportowcom na trasie legendarnego kolarskiego rajdu Tour de Pologne – powiedział Tomasz Siemiątkowski, Dyrektor Handlowy Nałęczów Zdrój, właściciela marki Cisowianka.

79. Tour de Pologne UCI World Tour rozpocznie się 30 lipca w Kielcach, a wielki finał 5 sierpnia w Krakowie i w tym roku będzie się odbywał pod hasłem „Wyścig dla Pokoju”. Na starcie staną kolarze z najlepszych grup świata, które, podobnie, jak nasz narodowy wyścig, są w elitarnym cyklu UCI World Tour.

kliknij  

kliknij
­     
­kliknij

kliknij
­     ­     ­     ­
­     ­     ­
       ­
­     ­
­     ­
       ­
­     ­
­     ­
       ­
­     ­
­     ­
       ­
­     ­
­
­     ­     ­


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A