Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 19:48
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

Rozdanie czeków Polski Ład - edycja trzecia - PGR

Rozstrzygnięcie naboru w ramach rządowego funduszu Polski Ład- Programu Inwestycji Strategicznych - edycja trzecia – PGR.
Rozdanie czeków Polski Ład - edycja trzecia - PGR
Autor: Adrianna Czugała

 

Przedstawicie władz gmin z terenów powiatów biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego oraz zamojskiego zgromadzili się 25 lipca w Zamojskiej Delegaturze Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. A to za sprawą rozstrzygnięcie naboru w ramach rządowego funduszu Polski Ład- Programu Inwestycji Strategicznych - edycja trzecia – PGR.

Swoją wdzięczność za otrzymane środki wyraził Starosta Zamojski Stanisław Grześko.

POSŁUCHAJ

Bony wręczyli: Beata Mazurek-poseł do parlamentu europejskiego, Tomasz Zieliński poseł na Sejm RP oraz Beata Strzałka poseł na Sejm RP. Jacka Sasina – wiceprezesa Rady Ministrów i Ministra Aktywów Państwowych reprezentowała Maryla Symczuk dyrektor oddziału Krajowej Spółki Cukrowej S.A Cukrowni Werbkowice.

O tych jak władze gmin wykorzystują otrzymane środki mówi Tomasz Zieliński poseł na sejm RP.

POSŁUCHAJ

Zamojszczyzna otrzymała ogółem 80 979 051  zł na 48 projektów.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A