Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 27 września 2023 19:58
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

25. Festiwal Pieśni Maryjnej w Górecku Kościelnym

Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Górecku Kościelnym w niedzielę 7 sierpnia zaprasza na 25. Festiwal Pieśni Maryjnej.
25. Festiwal Pieśni Maryjnej w Górecku Kościelnym

To prawdziwa gratka, dla pasjonatów muzyki ludowej i religijnej w wykonaniu zespołów i chórów. Chcemy uroczyście przeżyć jubileuszową edycję – zaznacza i przedstawia program ks. Jarosław Kędra, proboszcz parafii w Górecku Kościelnym i organizator festiwalu.

POSŁUCHAJ

Dodajmy, że Mszę św. z Górecka Kościelnego w niedzielę o godz. 12.00 będziemy transmitować na naszej antenie. Po niej rozpoczną się przesłuchania festiwalowe na scenie przy kościele.

POSŁUCHAJ

Uczestnicy, a w tym roku zgłosiło się aż 35 podmiotów wykonawczych, tradycyjnie powalczą o złoty, srebrny i bursztynowy różaniec. Festiwal to propozycja nie tylko dla miłośników muzyki, ale także dla całych rodzin. Szczególnie najmłodsi znajdą coś dla siebie – podkreśla ks. Jarosław Kędra.

POSŁUCHAJ

Przypomnijmy, że 25. Festiwal Pieśni Maryjnej w Górecku Kościelnym już w najbliższą niedzielę (07.08). Katolickie Radio Zamość objęło patronatem medialnym. Serdecznie zapraszamy.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze