Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

25. Festiwal Pieśni Maryjnej w Górecku Kościelnym

Parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Górecku Kościelnym w niedzielę 7 sierpnia zaprasza na 25. Festiwal Pieśni Maryjnej.
25. Festiwal Pieśni Maryjnej w Górecku Kościelnym

To prawdziwa gratka, dla pasjonatów muzyki ludowej i religijnej w wykonaniu zespołów i chórów. Chcemy uroczyście przeżyć jubileuszową edycję – zaznacza i przedstawia program ks. Jarosław Kędra, proboszcz parafii w Górecku Kościelnym i organizator festiwalu.

POSŁUCHAJ

Dodajmy, że Mszę św. z Górecka Kościelnego w niedzielę o godz. 12.00 będziemy transmitować na naszej antenie. Po niej rozpoczną się przesłuchania festiwalowe na scenie przy kościele.

POSŁUCHAJ

Uczestnicy, a w tym roku zgłosiło się aż 35 podmiotów wykonawczych, tradycyjnie powalczą o złoty, srebrny i bursztynowy różaniec. Festiwal to propozycja nie tylko dla miłośników muzyki, ale także dla całych rodzin. Szczególnie najmłodsi znajdą coś dla siebie – podkreśla ks. Jarosław Kędra.

POSŁUCHAJ

Przypomnijmy, że 25. Festiwal Pieśni Maryjnej w Górecku Kościelnym już w najbliższą niedzielę (07.08). Katolickie Radio Zamość objęło patronatem medialnym. Serdecznie zapraszamy.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A