Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 21:13
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

KGHM partnerem VI etapu 79. Tour de Pologne UCI World Tour

Ten odcinek może okazać się kluczowy dla losów 79. Tour de Pologne. Cieszę się, że mogę ogłosić, że Partnerem szóstego etapu została firma KGHM – mówi dyrektor generalny Tour de Pologne Czesław Lang.
KGHM partnerem VI etapu 79. Tour de Pologne UCI World Tour
Autor: Fot. Tour de Pologne

Kolarze zaczną walkę w Nowym Targu, Gronkowie, a później pokonają 11,8 km, żeby dojechać do mety na Stacji Narciarskiej Rusiński. Dystans krótki, ale jego wyniki mogą okazać się kluczowe dla losów całego wyścigu. Zawodnicy będą jechali samotnie i walczyli ze stoperem, bo to jazda indywidualna na czas. Do tego górska!


Taki odcinek po raz ostatni na trasie Tour de Pologne był ostatni raz ponad piętnaście lat temu. Górska czasówka oznacza, że szansę mają nie tylko specjaliści od jazdy na czas, ale i dobrzy górale. A sytuacja w klasyfikacji generalnej Energa Grupa ORLEN wygląda tak, że szansę na końcowy sukces ma kilkunastu kolarzy, bo dzieli ich niewielka różnica czasu. A to z kolei gwarancja wielkich emocji. Po pięciu odcinkach prowadzi Sergio Higuita, ale za plecami Kolumbijczyka z BORA hansgrohe czai się całkiem długa lista kolarzy. Drugi Pello Bilbao z UAE Emirates traci tylko cztery sekundy, trzeci Quinten Hermans z Intermarche – Wanty – Gobert Materiaux – sześć, a dalej kolarze od czwartego do dwunastego miejsca – dziesięć. Dalej też różnice są niewielkie, a to zwiastuje niezwykłą walkę!

Ten etap będzie pamiętany bardzo długo, a sam spodziewam się po nim ogromnych emocji. Także dlatego jestem dumny, że przy okazji takiego odcinka mamy specjalnego partnera, czyli firmę KGHM, która doskonale rozumie sport – powiedział Czesław Lang.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A