Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 21:41
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Przerwa w funkcjonowaniu obiektu Krytej Pływalni. Od 16 sierpnia basen będzie zamknięty.

Już niebawem obiekty zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Królowej Jadwigi 8, oraz kryta pływalnia przy ul. Zamoyskiego 62A zostaną wyremontowane. Dzięki przeprowadzonej termomodernizacji zmniejszą się koszty związane z wydatkami na energię eklektyczną.
Przerwa w funkcjonowaniu obiektu Krytej Pływalni. Od 16 sierpnia basen będzie zamknięty.

W tym celu wymieniona będzie nie tylko stolarka okienna i drzwiowa, ale również zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne, dzięki czemu naturalne promienie światła słonecznego zostaną przetworzone w energię elektryczną. Jedno z zadań obejmuje zakres prac przy ulicy Królowej Jadwigi 8, natomiast drugie zadanie dotyczy termomodernizacji budynku Krytej Pływalni przy ul. Zamoyskiego 62A w Zamościu. Dyrektor zamojskiego OSiR Mateusz Ferens poinformował, że w celu przeprowadzenia remontów związanych z termomodernizacją i modernizacją infrastruktury sportowej, obiekt przekazano w ręce wykonawcy.

POSŁUCHAJ

Prace przeprowadzone w tym zakresie pozwolą zmniejszyć koszty związane z wydatkami na energię elektryczną.
POSŁUCHAJ

Budynki i główna siedziba zamojskiego OSiR przy ulicy Królowej Jadwigi 8 od lat wymaga remontu. Nawiązując do historii budowa Ośrodka nastąpiła jeszcze w czasach przedwojennych. W latach późniejszych budynek był remontowany i unowocześniany, ale baza sportowa wymaga gruntownego remontu.

POSŁUCHAJ

Jakie prace w tym zakresie już nie długo zostaną przeprowadzone?

POSŁUCHAJ

W związku z termomodernizacją nastąpi przerwa w funkcjonowaniu obiektu Krytej Pływalni. Obecnie na basenie trwają prace remontowe, a co obejmie zakres zaplanowanego remontu?

POSŁUCHAJ

Kryta Pływalnia zostanie zamknięta w dn. 16.08, a remont potrwa około miesiąca. Koszt inwestycji przekracza 4,6 mln złotych i jest częścią dużego projektu modernizacji obiektów OSiR, którego cały budżet wynosi 25 mln złotych.

POSŁUCHAJ

Sympatycy pływania na czas zamknięcia basenu będą mogli korzystać z krytych pływalni, które znajdują się m.in. w Tomaszowie Lubelskim i Lublinie. Natomiast sympatyków pływania na świeżym powietrzu zapraszamy nad zamojski zalew, gdzie znajduje się ogólnodostępne strzeżone kąpielisko. Nad bezpieczeństwem plażowiczów czuwają ratownicy wodni, a kąpielisko otwarte jest codzienne w godz. 10.00 18.00.

 


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A