Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama VINCCI Polska

I TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KOBIET LATO 2022

Turniej został rozegrany w sobotę (06.08) na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. Do turnieju zgłosiło się trzy drużyny. Zmagania zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.
I TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KOBIET LATO 2022

Autor: Fot. Adam Gaca

Składy drużyn biorących udział w I Turnieju Lato 2022:

1 Iwona Paszkowska, Agata Adamowicz

2 Aleksandra Gryn, Monika Milczuk

3 Magdalena Siwiec, Marta Tor

 

Kolejność końcowa:

Iwona Paszkowska, Agata Adamowicz

Magdalena Siwiec, Marta Tor

Monika Milczuk, Aleksandra Gryn

 

Do Turnieju Finałowego LZS Lato 2022 awansowały zawodniczki z miejsca pierwszego Iwona Paszkowska, Agata Adamowicz . Turniej Finałowy rozegrany będzie 27 sierpnia 2022r. Drugi turniej kwalifikacyjny rozegrany będzie 13 sierpnia 2022r. proszę o jak najszybsze zgłoszenia drużyn, jest ograniczona liczba drużyn uczestniczących w turnieju.

Wyniki dostępne są poniżej.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”