Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

I TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KOBIET LATO 2022

Turniej został rozegrany w sobotę (06.08) na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. Do turnieju zgłosiło się trzy drużyny. Zmagania zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.
I TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KOBIET LATO 2022

Autor: Fot. Adam Gaca

Składy drużyn biorących udział w I Turnieju Lato 2022:

1 Iwona Paszkowska, Agata Adamowicz

2 Aleksandra Gryn, Monika Milczuk

3 Magdalena Siwiec, Marta Tor

 

Kolejność końcowa:

Iwona Paszkowska, Agata Adamowicz

Magdalena Siwiec, Marta Tor

Monika Milczuk, Aleksandra Gryn

 

Do Turnieju Finałowego LZS Lato 2022 awansowały zawodniczki z miejsca pierwszego Iwona Paszkowska, Agata Adamowicz . Turniej Finałowy rozegrany będzie 27 sierpnia 2022r. Drugi turniej kwalifikacyjny rozegrany będzie 13 sierpnia 2022r. proszę o jak najszybsze zgłoszenia drużyn, jest ograniczona liczba drużyn uczestniczących w turnieju.

Wyniki dostępne są poniżej.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A