Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Dzieci z Ukrainy wypoczywały w Tomaszowie

Tomaszów Lubelski od pierwszego dnia wojny, jaka toczy się na Ukrainie, wspierał mieszkańców Ukrainy zgodnie z potrzebami.
Dzieci z Ukrainy wypoczywały w Tomaszowie

Autor: UM Tomaszów Lubelski

W czasie wakacji Urząd Miasta wraz z Euroregionem Roztocze zaprosił dzieci z Wasilkowa na dwa turnusy na Roztocze. O szczegółach inicjatywy powiedział burmistrz miasta, Wojciech Żukowski.

POSŁUCHAJ

Turnusy, które odbyły się w minionych tygodniach miały duże znaczenie dla dzieci i młodzieży, co zauważyli szczególnie ich opiekunowie i nauczyciele. Rozmowę przetłumaczyła Iwona Misiewicz, tłumacz. 

POSŁUCHAJ

 

Uczestnicy zachwyceni byli architekturą, krajobrazami i licznymi atrakcjami, w których mieli szansę wziąć udział. 

POSŁUCHAJ

Więcej na temat młodzieży, która korzystała z gościnności Tomaszowa Lubelskiego w najbliższą sobotę, 13 sierpnia, w audycji samorządowej realizowanej przy współpracy z Urzędem Miasta. Już teraz możemy powiedzieć, że nie są to ostatnie wakacje na terenie Tomaszowa  zorganizowane dla dzieci z Ukrainy w tym roku.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A