Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 19:51
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

Turnieje szachowe już niebawem odbędą się w Zamościu

Zamojski Klub Szachowy organizuje kilka spotkań dla sympatyków gry w szachy, którzy już niebawem będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami na planszy.
Turnieje szachowe już niebawem odbędą się w Zamościu

W sobotę (27.08) zorganizowany będzie II Turniej Szachowych Weteranów. Do kogo adresowane jest to wydarzenie?

POSŁUCHAJ

Kolejnym szachowym wydarzeniem będzie cyklicznie organizowana impreza pn. „Przystanek szachy”. Zaproszonym gościem będzie reprezentant Wojska Polskiego pchor. Michał Choina.
POSŁUCHAJ

W dn. 31 .08 (środa) o godz. 16.00 w muzeum „Szachy Świata” w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” przy ul. Odrodzenia 9 w Zamościu zagości pchor. Michał Choina.
POSŁUCHAJ

W ramach rocznicy wybuchu II Wojny Światowej w dn. 1.09 (czwartek) o godz. 14.00 na Placu 3 Batalionu Zmechanizowanego przy ul. Piłsudskiego 36 w Zamościu zorganizowana zostanie „Symultana szachowa”. Gościem tego historycznego wydarzenia będzie pchor. Michał Choina.
POSŁUCHAJ

Na jakich zasadach odbywają się zapisy na to wydarzenie?

POSŁUCHAJ

Warto podkreślić, że w czasie wakacji Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Kamiennej 20 odbywają się zajęcia z gry w szachy. Andrzej Czochra dodał, że szachy to nie tylko rozgrywki praktyczne, ale także wiedza i teoria.

POSŁUCHAJ

Andrzej Czochra, który jest nie tylko nauczycielem gry w szachy, ale także założycielem jedynej w Polsce rodzinnej kolekcji szachowej, którą można zobaczyć w muzeum „Szachy Świata” w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" przy ul. Odrodzenia 9 w Zamościu. Jakie eksponaty wszyscy chętni mogą zobaczyć na żywo?

POSŁUCHAJ

Osoby zainteresowane mogą zobaczyć kolekcje szachowe w muzeum „Szachy Świata” po uprzednim kontakcie telefonicznym pod nr 606 966 403.
POSŁUCHAJ

Szachy to nie tylko gra i rozwijanie wyobraźni, a także doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych.


 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A