Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama OKO-MED Zamość

Turnieje szachowe już niebawem odbędą się w Zamościu

Zamojski Klub Szachowy organizuje kilka spotkań dla sympatyków gry w szachy, którzy już niebawem będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami na planszy.
Turnieje szachowe już niebawem odbędą się w Zamościu

W sobotę (27.08) zorganizowany będzie II Turniej Szachowych Weteranów. Do kogo adresowane jest to wydarzenie?

POSŁUCHAJ

Kolejnym szachowym wydarzeniem będzie cyklicznie organizowana impreza pn. „Przystanek szachy”. Zaproszonym gościem będzie reprezentant Wojska Polskiego pchor. Michał Choina.
POSŁUCHAJ

W dn. 31 .08 (środa) o godz. 16.00 w muzeum „Szachy Świata” w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” przy ul. Odrodzenia 9 w Zamościu zagości pchor. Michał Choina.
POSŁUCHAJ

W ramach rocznicy wybuchu II Wojny Światowej w dn. 1.09 (czwartek) o godz. 14.00 na Placu 3 Batalionu Zmechanizowanego przy ul. Piłsudskiego 36 w Zamościu zorganizowana zostanie „Symultana szachowa”. Gościem tego historycznego wydarzenia będzie pchor. Michał Choina.
POSŁUCHAJ

Na jakich zasadach odbywają się zapisy na to wydarzenie?

POSŁUCHAJ

Warto podkreślić, że w czasie wakacji Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Kamiennej 20 odbywają się zajęcia z gry w szachy. Andrzej Czochra dodał, że szachy to nie tylko rozgrywki praktyczne, ale także wiedza i teoria.

POSŁUCHAJ

Andrzej Czochra, który jest nie tylko nauczycielem gry w szachy, ale także założycielem jedynej w Polsce rodzinnej kolekcji szachowej, którą można zobaczyć w muzeum „Szachy Świata” w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" przy ul. Odrodzenia 9 w Zamościu. Jakie eksponaty wszyscy chętni mogą zobaczyć na żywo?

POSŁUCHAJ

Osoby zainteresowane mogą zobaczyć kolekcje szachowe w muzeum „Szachy Świata” po uprzednim kontakcie telefonicznym pod nr 606 966 403.
POSŁUCHAJ

Szachy to nie tylko gra i rozwijanie wyobraźni, a także doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych.


 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Warto posłuchać i oczywiście obejrzeć film Powołany 2.Data dodania komentarza: 22.03.2024, 13:52Źródło komentarza: "Powołany" - historia pisana życiem. Kulisy produkcjiAutor komentarza: HkdTreść komentarza: Wow, jestem na żywieniu pozajelitowym od dwóch lat, dobrze że taka poradnia będzie bliżejData dodania komentarza: 20.03.2024, 20:42Źródło komentarza: Otwarcie Pracowni Żywienia Pozajelitowego w ZamościuAutor komentarza: Maria CybulskaTreść komentarza: Jak przyjemnie było wysłuchać wypowiedzi wszystkich rozmówców Piękna historia mojej rodzinnej miejscowości oraz życia parafii i tradycji jakie są kultywowane Lubię tam wracać zawszeData dodania komentarza: 11.03.2024, 17:11Źródło komentarza: Niedziela Radiowa w Parafii Jeziernia