Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

„Szuwarek” 2017

Na krytej pływalni MOSiR w Krasnymstawie w niedzielę (29.01) odbyła się IX edycja zawodów pływackich Krasnostawskiej Ligi Pływackiej „Szuwarek” 2017.
 „Szuwarek” 2017

Zawodnicy rywalizowali w stylach: grzbietowym, klasycznym, motylkowym, dowolnym i zmiennym na dystansach: 25m, 50m, 100m, 200m i 400m.

Andrzej Miciuła, prezes i trener Wodnika Krasnystaw przyznał, że zawody wśród pływaków cieszą się dużym zainteresowaniem.

POSŁUCHAJ

W klasyfikacji medalowej pierwsze miejsce zajął Wodnik Krasnystaw, drugie miejsce przypadło Olimpii Lublin, a trzecie SP nr 3 z Lubartowa. Andrzej Miciuła dodał, że jest dumny z postawy swoich zawodników.
POSŁUCHAJ

Zdaniem Andrzeja Miciuły Kryta Pływalnia w Krasnymstawie pod względem organizacyjnym zawsze stara się sprostać oczekiwaniom zawodników.
POSŁUCHAJ

Więcej wyników w klasyfikacji medalowej [kliknij tutaj]

Najlepsi zawodnicy [kliknij tutaj]

Głównymi celami zawodów było:
- wspomaganie wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży
- popularyzacja pływania w środowisku krasnostawskim, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci.
- kształtowanie nawyków higieniczno - zdrowotnych związanych z aktywnością ruchową
- promowanie walorów pływania dotyczących: bezpieczeństwa, zdrowia, naturalnej zabawy i sportu,
- integracja między zawodnikami i klubami pływackimi.
- przygotowanie młodych sportowców do rywalizacji, umiejętnego przeżywania sukcesu i porażki.

Na zakończenie zawodów w każdej rundzie „Ligi Szuwarek” sześciu  najlepszych zawodniczek i zawodników w każdej konkurencji otrzymało dyplomy. Natomiast  w klasyfikacji końcowej całej edycji ligi „Szuwarek” we wszystkich kategoriach wiekowych najlepszym pływakom za zajęcie miejsc I - III wręczono puchary. Zawody odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Krasnystaw i Starostwa Powiatu Krasnystaw. Organizatorami zawodów byli: Uczniowski Klub Sportowy „Wodnik" Krasnystaw, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie.
 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowa