Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

"Wielka wyprawa" z Częstchowy do Zamościa wyruszy już za kilka dni

W dn. 28.08 – 2.09 z Częstochowy do Zamościa poprowadzi charytatywne wydarzenie rowerowe pn. „Wielka Wyprawa".
"Wielka wyprawa" z Częstchowy do Zamościa wyruszy już za kilka dni

To wydarzenie organizują trzej studenci: Łukasz Paruzel Jakub Wójcik i Szymon Ziółek. Przedsięwzięcie wspiera dzieci z częstochowskiego domu dziecka położonego w Dzielnicy Kiedrzyn przy ulicy Ludowej 100. Dochód finansowy pozyskany podczas wyprawy pozwoli stworzyć dla dzieci miejsce do odpoczynku, a także aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Na jakim etapie są przygotowania uczestników do wyprawy, która już w najbliższą niedzielę (28.08) wyruszy z Częstochowy do Zamościa powiedział Szymon Ziółek jeden z organizatorów tego wydarzenia.

POSŁUCHAJ

Szymon Ziółek poinformował jaką sumę środków finansowych udało się zebrać na cel wypoczynku dla dzieci z Domu Dziecka oraz w jaki sposób finansowo możemy wesprzeć tę inicjatywę.
POSŁUCHAJ

Zakończenie wycieczki rowerowej zaplanowano na 2 września na Rynku Wielkim w Zamościu, a ten odcinek z Częstochowy do naszego pięknego miasta wynosi łącznie 575 km. Dziennie rajdowicze pokonają około stu kilometrów, a jakimi terenami poprowadzi sześciodniowa trasa?
POSŁUCHAJ

Uczestników wyprawy możemy spodziewać się 2 września na zamojskim Rynku Wielkim prawdopodobnie w godzinach popołudniowych. Po jakich atrybutach będziemy mogli rozpoznać uczestników?

POSŁUCHAJ


Patronat nad „Wielką Wyprawą” objęli: Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk, Prezydent Miasta Tarnobrzega Dariusz Bożek oraz Prezydent Miasta Zamościa Andrzej Wnuk.

Wesprzeć wyprawę może każdy – wystarczy wpłacić datek na zbiórkę kliknij

Trasa wyprawy kliknij


Więcej na temat wyprawy będzie można usłyszeć na naszej antenie w najbliższy czwartek (25.08) w audycji "Rozmowa dnia" o godz. 8.40 i 15.40. Gościem rozmowy będzie Szymon Ziółek, jeden z organizatorów wydarzenia. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A