Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 15:42
Reklama

Miejski basen OSiR w Tomaszowie Lubelskim za kilka dni będzie zamknięty. Powód?

Miejski basen OSiR w Tomaszowie Lubelskim za kilka dni będzie zamknięty. Już niebawem, bo w dn. 5 -18 września kryta pływalnia dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych będzie nieczynna.
Miejski basen OSiR w Tomaszowie Lubelskim za kilka dni będzie zamknięty. Powód?

Dyrektor tomaszowskiego OSiR Stanisław Pryciuk poinformował, że remont będzie związany z przeglądem technicznym oraz naprawą urządzeń basenowych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obiektu.

POSŁUCHAJ

Stanisław Pryciuk dodał, że basen będzie zamknięty na okres dwóch tygodni.
POSŁUCHAJ

Dyrekcja pływalni zastrzega, że termin wznowienia działalności może ulec zmianie, ale o otwarciu obiektu będziemy Państwa informować na bieżąco w naszych serwisach sportowych, a informacje na ten temat będą zamieszczone na stronie naszego radia.

Warto dodać, że również w Zamościu kryta pływalnia jest aktualnie zamknięta z powodu termomodernizacji. Basen jest nieczynny od połowy sierpnia, a remont potrwa około miesiąca. Prawdopodobnie zostanie zakończony w połowie przyszłego miesiąca.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A