Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

ORLEN Lang Team Race w Augustowie

Obok tego wydarzenia nie da się przejść obojętnie. Szczególnie, jeśli mowa o fanie kolarstwa, który lubi spędzać dużo czasu na rowerze. A skoro tak, to warto sprawdzić formę i zmierzyć z rywalami i własnymi słabościami. I właśnie ORLEN Lang Team Race to wydarzenie, w którym warto wziąć udział. Wyścig w Augustowie zaplanowany na 10 września to druga z trzech imprez zaplanowanych w ramach cyklu. ORLEN Lang Team Race odbędzie się także 17 września w Bytowie.
ORLEN Lang Team Race w Augustowie

– Całkiem niedawno żyliśmy emocjami związanymi z Tour de Pologne i ORLEN Tour de Pologne Amatorów, który był pierwszą częścią naszego cyklu ORLEN Lang Team Race. A teraz czas na drugą, która odbędzie się 10 września w Augustowie. Znam trasę, znam widoki i wiem z całym przekonaniem, że warto tam być i wziąć udział w tej imprezie – mówi dyrektor generalny Lang Team Czesław Lang. Przy okazji ORLEN Lang Team Race będzie można podziwiać także wschodzące gwiazdy światowego peletonu przy okazji ORLEN Wyścigu Narodów. Co ciekawe, trasa jest zupełnie nowa, a pokonają ją amatorzy i młodzi zawodowcy.

ORLEN Lang Team Race to wyjątkowe wydarzenie z oprawą znaną z Tour de Pologne. Informacje przekazują największe polskie media. – Od lat chcemy popularyzować kolarstwo i zachęcać do zwiększenia aktywności fizycznej, a jednocześnie promować najpiękniejsze miasta i regiony Polski. Chcemy, żeby każdy startujący mógł się poczuć, jak zawodowy kolarz – mówi Czesław Lang.

Amatorzy kolarstwa na pewno będą zachwyceni pięknymi krajobrazami na trasie obu wydarzeń. W Augustowie do wyboru będą dwa warianty trasy. Maxi o długości 85.5 km oraz Min liczący 65.5 km. Podobnie w Bytowie, kolarze, którzy zdecydują się wystartować na dystanie Maxi, będą musieli dwukrotnie pokonać pętle o długości 41.4 km. Na dystansie Mini tylko raz. 

ORLEN Lang Team Race to także wielkie święto dla kibiców i lokalnych społeczności. W miasteczku wyścigu można spotkać gwiazdy kolarstwa, zwiedzić stoiska sponsorskie. Relacje z wyścigów można śledzić w największych mediach w Polsce.

ZAPISY AUGUSTÓW 10.09.2022 TUTAJ.

ZAPISY BYTÓW 17.09. 2022  TUTAJ.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A