Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Symultana szachowa na Placu 3 Batalionu Zmechanizowanego

Z okazji uczczenia 83. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej na Placu 3 Batalionu Zmechanizowanego przy ul. Piłsudskiego 36 w Zamościu zorganizowana została „Symultana szachowa”.
Symultana szachowa na Placu 3 Batalionu Zmechanizowanego

Na zaproszenie Zamojskiego Klubu Szachowego gościem tego historycznego wydarzenia był reprezentant Wojska Polskiego pchor. Michał Choina z Warszawy, wicemistrz drużynowych Mistrzostw NATO.

POSŁUCHAJ

Pchor. Michał Choina dzień wcześniej, bo (31.08) zagościł w muzeum „Szachy świata” z siedzibą w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” przy ul. Odrodzenia 9 w Zamościu. Andrzej Czochra, prezes Zamojskiego Klubu Szachowego podkreślił, ze podczas tego spotkania dzieci mogły osobiście porozmawiać na temat szachów z samym Wicemistrzem.
POSŁUCHAJ

Podczas otwarcia „Symultany szachowej” zaproszonemu gościowi wręczono imienne podziękowanie.
POSŁUCHAJ

Turniej ze względu na rangę cieszył się ogromnym zainteresowaniem.
POSŁUCHAJ

O sukcesie wicemistrzostwa powiedział zaproszony do Zamościa szachista.

POSŁUCHAJ

Pchor. Michał Choina dodał, że pasja do gry w szachy rozpoczęła się jeszcze w wieku dzieciństwa.
POSŁUCHAJ

Pchor. Michał Choina zdradził, że szachy uczą cierpliwości i analizy przeróżnych wariantów co przydatne jest w codziennym życiu. Dodatkowo dzieci i młodzież uczące się gry w szachy lepiej przyswajają wiedzę.
POSŁUCHAJ

Pchor. Michał Choina przyznał, że nasze miasto jest malownicze.
POSŁUCHAJ

W nowym roku szkolnym 2022/2023 w Zamościu zorganizowanych zostanie dużo turniejów szachowych, o których będziemy Państwa informować na bieżąco.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”