Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Lubaczów. EKOfestiwal – Wspólnie dla Klimatu

Już w najbliższy piątek, (16.09) w godzinach od 9.00 do 14.00 na placu obok budynku Starostwa Powiatowego w Lubaczowie, odbędzie się EKOfestiwal – Wspólnie dla Klimatu.
Lubaczów. EKOfestiwal – Wspólnie dla Klimatu

Podczas tej cyklicznej proekologicznej imprezy organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg warsztatów, konkursów i quizów. Dla najmłodszych uczestników Teatr Kultureska zaprezentuje spektakl ,,Ekonolulu”, poruszający różnorodna tematykę ekologiczną. Ponadto nie zabraknie prelekcji popularnonaukowych dotyczących przyrody nieożywionej i ożywionej Roztocza, prawidłowego postępowania z wyrobami azbestowymi oraz klimatyczne rozważania o lesie.
Tak jak co roku będzie można także wziąć udział w akcji „Drzewko za surowce”, mówi Inspektor Wydziału Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Lubaczowie, Iwona Buczko:

POSŁUCHAJ

W tym roku na EKOfestiwalu pojawi się także ambasadorka kampanii „Moda na recykling” Dorota Gardias.

POSŁUCHAJ

Organizatorami EKOfestiwalu ,,Wspólnie dla Klimatu” są Powiat Lubaczowski oraz Stowarzyszenie Geoturystyczne Roztocze Wschodnie.
Natomiast Patronat Medialny nad wydarzeniem sprawuje Katolickie Radio Zamość.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A