Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Myśliwi przyjadą do Horyńca Zdroju

Już w najbliższą sobotę (17.09) odbędzie się w Parku Zdrojowym w Horyńcu Zdroju XIX Gala Myśliwska i VII Powiatowy Festiwal Tradycji i Kuchni Myśliwskiej.
Myśliwi przyjadą do Horyńca Zdroju

To święto myśliwych organizuje Polski Związek Łowiecki w Przemyślu, Powiat Lubaczowski a także Gmina Horyniec Zdrój. Na to święto myśliwych przyjeżdżają koła łowieckie z Podkarpacia i nie tylko. Nie przypadkowo to święto jest organizowane na terenie Powiatu Lubaczowskiego, mówi Główny Specjalista w Powiatowym Centrum Kultury w Lubaczowie, Wiesław Huk:

POSŁUCHAJ

Dla wszystkich przybyłych Organizatorzy przygotowują mnóstwo atrakcji, dodaje Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Lubaczowie, Beata Niedźwiecka:

POSŁUCHAJ

Gala Myśliwska rozpocznie się Mszą Świętą Hubertowską w kościele zdrojowym w Horyńcu Zdroju o godz. 13.00. Następnie, po przemarszu pocztów sztandarowych z kościoła do Parku Zdrojowego, od godz. 14.20 będzie miała miejsce część oficjalna imprezy. Bogaty program święta myśliwych zakończy o godz. 19.00 Zabawa Taneczna Pod Gwiazdami.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A