Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama naNOVO

Przed Padwą Zamość mecz z Zagłębiem Handall Team Sosnowiec

Pierwsza runda rozgrywek Ligii Centralnej potrwa od września do stycznia przyszłego roku. Celem zamojskich szczypiornistów i trenerów jest zdobycie jak największej ilości punktów, by znaleźć się jak najwyżej tabeli Ligi Centralnej.
Przed Padwą Zamość mecz z Zagłębiem Handall Team Sosnowiec

Zaskakującą nowością zarówno dla zawodników jak również dla kibiców jest nowy trener Padwy. Jest nim Zbigniew Markuszewski, który wspólnie z Wiesławem Puzią zadbają w tym sezonie o jak najlepszą formę zamojskich szczypiornistów. Nowy szkoleniowiec Padwy ma spore doświadczeni jako trener, bo w pracy zawodowej prowadził zespoły z Superligi i Ekstraklasy. W poprzednim sezonie trenował Superligową drużynę MMTS Kwidzyn. W latach 2010-2011 z tym klubem wywalczył srebro i brąz Mistrzostw Polski. Oprócz ekipy z Kwidzyna, jako szkoleniowiec prowadził także wiele zespołów m.in.: Azoty Puławy, Chrobry Głogów, Nielba Wągrowiec, Wolsztyniak Wolsztyn czy Wybrzeże Gdańsk. Czy nowy trener zdążył się już zaklimatyzować się w naszym mieście?

POSŁUCHAJ

Przed zawodnikami Padwy inauguracyjny mecz Ligi Centralnej, który mieli zagrać z MKS Wieluń w sobotę (17.09) na hali widowiskowo – sportowej zamojskiego OSiR. Jednak to spotkanie zostało przełożone z powodu remontu hali. Mecz miał odbyć się na wyjeździe w Wieluniu jednak przeciwnicy z powodów organizacyjnych także poprosili o przełożenie spotkania. Ostatecznie mecz odbędzie się w Wieluniu 16 października, a najbliższe spotkanie żółto-czerwoni rozegrają w sobotę (24.09) na wyjeździe w Sosnowcu. Rywalem Padwy będzie Zagłebie Handall Team Sosnowiec. Czego możemy spodziewać się po tym przeciwniku zdradził Zbigniew Markuszewski.
POSŁUCHAJ

Zawodnicy Padwy przygotowując się do nowego sezonu w Lidze Centralnej trenują na bieżni, na hali oraz na siłowni. Treningi są intensywne i w głównej mierze opierają się na agresywnej defensywnej grze obronnej i ataku. Celem na sezon 2022/2023 jest zwycięstwo w lidze i awans do Superligi.
POSŁUCHAJ

Piłkarze ręczni to także młodsze roczniki drugiego zespołu MKS Padwa Zamość. Zbigniew Markuszewski zdradził, że zawodnicy wyróżniający się na tle zespołu mają szansę grać w wyższym poziomie.

POSŁUCHAJ

Zbigniew Markuszewski jako doświadczony trener dostrzega wiele korzyści, które wynikające z gry w piłkę ręczną.
POSŁUCHAJ

W najbliższym spotkaniu żółto-czerwoni zagrają w najbliższą sobotę (24.09) na wyjeździe w Sosnowcu. Jako kibice piłkarzom życzymy wywalczenia kompletu punktów i dużo powodzenia.
 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu Pawłowi za często wypowiadane słowa na zakończenie mszy;, módlmy się za tych,którzy prosili Nas o modlitwę,którym modlitwę jesteśmy winni i którzy tej modlitwy teraz bardzo potrzebują . Nie jestem z tej parafii ,ale czasem bywam albo oglądam i bardzo jestem wdzięczna.I księdzu proboszczowi za wrażliwość na chorych.Niech dobry Bóg wynagrodzi.Data dodania komentarza: 20.04.2025, 19:29Źródło komentarza: Wielka Sobota - cisza, która prowadzi do światłaAutor komentarza: DiscoManiakTreść komentarza: Bardzo brakuje mi tej szkoły. Ciepła i przytulna...Data dodania komentarza: 18.04.2025, 21:04Źródło komentarza: Wieczornica w Hucie TarnawackiejAutor komentarza: WJRTreść komentarza: Z okazji ustanowienia Kapłaństwa życzymy wielu łask Bożych i siły Ducha Świętego w posłudze! 🙏 "Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i aby wasz owoc trwał.” Wspólnota w Jego rękuData dodania komentarza: 17.04.2025, 22:35Źródło komentarza: Msza Krzyżma w zamojskiej KatedrzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: Bardzo piękna i wzruszająca inscenizacja Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez Stowarzyszenie Moje NowosiółkiData dodania komentarza: 17.04.2025, 11:14Źródło komentarza: Misterium Męki Pańskiej w TelatynieAutor komentarza: AKTreść komentarza: Gratulacje Angelika !!!!Data dodania komentarza: 15.04.2025, 10:58Źródło komentarza: Biłgoraj. Świąteczny stół w ZSZiOAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: Bardzo fajna inicjatywa w tamtym roku skorzystałem tak że i w tym roku tak zrobię.Data dodania komentarza: 14.04.2025, 13:43Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne "ostatniej szansy" 2025. Dzień III