Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama OKO-MED Zamość

Wielki finał ORLEN Lang Team Race w Bytowie

Wielki finał ORLEN Lang Team Race już w ten weekend! W najbliższą sobotę 17 września, po raz kolejny Bytów będzie stolicą amatorskiego kolarstwa. Już tradycyjnie w rodzinnych okolicach Czesława Langa odbędzie się ORLEN Lang Team Race. A jest o co się ścigać. Pula nagród podczas ORLEN Lang Team Race wynosi 20 tysięcy złotych!
Wielki finał ORLEN Lang Team Race w Bytowie

Kilka dni temu w Augustowie odbyła się druga z trzech zaplanowanych na ten rok imprez dla amatorów kolarstwa, a Czesław Lang już zaprasza na wielki finał cyklu, który odbędzie się w Bytowie. – Znam te tereny, są fantastyczne pod każdym względem. Jest się gdzie zmęczyć, ale i zobaczyć niezwykłe miejsca. I to w tym wszystkich chodzi, bo tak widzimy ideę kolarstwa. Tego zawodowego i amatorskiego – podkreśla wicemistrz olimpijski z Moskwy.

Dla uczestników przygotowano dwa dystanse do wyboru. Dystans MAXI o długości 82.8 km oraz MINI o długości 41.4 km. Trasa będzie poprowadzona na pętli, którą zawodnicy będą pokonywać jedno lub dwukrotnie, w zależności od wybranego przez siebie dystansu.

Wciąż otwarte są zapisy i zachęcamy aby skorzystać z opcji zapisów przez internet. Do 15 września opłata wpisowa wynosi 90 zł. W biurze zawodów oraz w dniu startu wyścigu wpisowe wynosić będzie 140 zł. W cenie każdy uczestnik otrzyma m.in. pamiątkowy medal, bidon, odżywki sportowe marki 4F Fuel i inne gadżety sponsorskie.

Najlepsi w swoich kategoriach mogą liczyć na cenne nagrody. Miejsca od pierwszego do trzeciego będą nagradzane nie tylko wyjątkowym medalem, ale także produktami naszych sponsorów oraz nagrodą pieniężną sięgającą 500 zł.


ZAPISY

PROGRAM

BYTÓW, ul. Mickiewicza 13

16.09.2022, piątek 

17:00-19:00 – biuro zawodów, odbiór numerów startowych

17.09.2022, sobota

08:00-10:30 – biuro zawodów, odbiór numerów startowych
10:30 – ustawienie w sektorach
11:00 – start
15:30 – dekoracje zwycięzców
16:00 – zamknięcie trasy

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Warto posłuchać i oczywiście obejrzeć film Powołany 2.Data dodania komentarza: 22.03.2024, 13:52Źródło komentarza: "Powołany" - historia pisana życiem. Kulisy produkcjiAutor komentarza: HkdTreść komentarza: Wow, jestem na żywieniu pozajelitowym od dwóch lat, dobrze że taka poradnia będzie bliżejData dodania komentarza: 20.03.2024, 20:42Źródło komentarza: Otwarcie Pracowni Żywienia Pozajelitowego w ZamościuAutor komentarza: Maria CybulskaTreść komentarza: Jak przyjemnie było wysłuchać wypowiedzi wszystkich rozmówców Piękna historia mojej rodzinnej miejscowości oraz życia parafii i tradycji jakie są kultywowane Lubię tam wracać zawszeData dodania komentarza: 11.03.2024, 17:11Źródło komentarza: Niedziela Radiowa w Parafii Jeziernia