Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 3 października 2023 19:18
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Mężczyzna wymieniał koło, ale został zatrzymany z dwóch powodów

W sobotę (01.10) na terenie Zamościa zupełnie przypadkiem policjanci zatrzymali kierowcę, który w wydychanym powietrzu miał blisko 2,5 promila alkoholu.
Mężczyzna wymieniał koło, ale został zatrzymany z dwóch powodów

Autor zdjęcia: Fot. KMP w Zamościu

Mundurowi z zamojskiej komendy na ul. Aleje Jana Pawła II zatrzymali radiowóz, by pomoc mężczyźnie w wymianie koła. Jednak rozmawiając z kierowcą wyczuli silną woń alkoholu,  a o przebiegu zdarzenia informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. szt. Dorota Krukowska – Bubiło.

POSŁUCHAJ


Jak się okazało mężczyzna nie powinien wsiadać za kierownicę z dwóch powodów.


POSŁUCHAJ


Ze statystyk policyjnych wynika, że nietrzeźwi kierowcy powodują największa ilość zdarzeń drogowych. Dlatego jeśli widzimy lub podejrzewamy, iż drogą może poruszać się nietrzeźwy kierowca jak najszybciej reagujmy. Najlepszym rozwiązaniem jest telefoniczne zawiadomienie dyżurnego policji pod numerem 997.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii