Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 17:30
Reklama

Trwają remonty zamojskich obiektów OSiR. Kiedy otwarty zostanie basen?

Obiekty zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Królowej Jadwigi 8 oraz kryta pływalnia przy ul. Zamoyskiego 62A są w trakcie remontu. Dzięki przeprowadzonym pracom termomodernizacyjnym poprawi się nie tylko estetyczny wygląd budynków, ale również zmniejszą się koszty związane z wydatkami na energię elektryczną. W tym celu wymieniona będzie nie tylko stolarka okienna i drzwiowa, ale również zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne, dzięki czemu naturalne promienie światła słonecznego zostaną przetworzone w energię elektryczną.
Trwają remonty zamojskich obiektów OSiR. Kiedy otwarty zostanie basen?

Jedno z zadań obejmuje zakres prac w głównej siedzibie OSiR przy ulicy Królowej Jadwigi 8. Warto nadmienić, że ten budynek został wybudowany jeszcze w czasach przedwojennych, dlatego wymaga gruntownego remontu. Aktualnie prace dotyczą pomieszczeń administracyjnych, hali widowiskowo -sportowej, hotelu, szatni i pomieszczeń sportowych oraz budynku, który kiedyś służył piłkarzom zamojskiego Hetmana.

POSŁUCHAJ

W budynku za koroną stadionu powstanie sala do sztuk walk, która służyć będzie głównie judokom i karatekom. Dzięki nowemu zapleczu sportowym zawodnicy i trenerzy będą mieli bardzo dobre warunki do trenowania.
POSŁUCHAJ

Jakie prace dotychczas udało się przeprowadzić w budynku przy ul. Królowej Jadwigi 8?
POSŁUCHAJ

Z kolei drugi z prowadzonych remontów dotyczy termomodernizacji budynku krytej pływalni przy ul. Zamoyskiego 62A w Zamościu. Obecne prace przeprowadzone w tym zakresie pozwolą zmniejszyć koszty związane z wydatkami na energię elektryczną. W ostatnim czasie w budynku wymienione zostały okna, a kiedy basen zostanie ponownie otworzony dla sympatyków pływania i zawodników UKS Orka Zamość?

POSŁUCHAJ

Mateusz Ferens poinformował jakie inne dodatkowe prace zostaną wykonane w najbliższym czasie na basenie?
POSŁUCHAJ

Mateusz Ferens dodał, że zamknięcie obiektów OSiR w dużej mierze uzależnione jest od wykonawców. O dostępności, a więc o zamknięciu i otwarciu bazy sportowej klienci oraz sportowcy będą informowani na bieżąco. Szczegółowe informacje dotyczące otwarcia obiektów znajdziecie Państwo na Facebookowym profilu zamojskiego OSiR.
POSŁUCHAJ

Mateusz Ferens dodał, że wkrótce rozpoczną się także kolejne prace przy ul. Królowej Jadwigi 8. Związane będą one z przebudową stadionu lekkoatletycznego oraz boiska do piłki nożnej.

POSŁUCHAJ

Sympatycy wody będą mogli skorzystać z zamojskiego basenu prawdopodobnie 17 października, a w czasie jego zamknięcia zachęcamy do korzystania z krytych pływalni, które znajdują się m.in. w Tomaszowie Lubelskim i Lublinie. O wszystkich postępujących pracach remontowych zamojskiego OSiR będziemy Państwa informować na bieżąco na naszej antenie w serwisach sportowych.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A