Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Lubaczów. 10 Regionalny Przegląd Chórów „Pieśni Maryjne”

W niedzielę 23 października br. w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Lubaczowie odbędzie się 10 Regionalny Przegląd Chórów „Pieśni Maryjne”.
Lubaczów. 10 Regionalny Przegląd Chórów „Pieśni Maryjne”

To wydarzenie gromadzi już od wielu lat chóry z województwa podkarpackiego jak i województwa lubelskiego. Celem imprezy jest prezentacja osiągnięć chórów, wymiana doświadczeń oraz pielęgnowanie tradycji śpiewania pieśni maryjnych. W tym roku także będzie miał miejsce koncert pieśni maryjnych „ŚLICZNA JAK LILIJA”
w wykonaniu Basi Pospieszalskiej i Joachima Mencla, mówi Główny Specjalista Powiatowego Centrum Kultury w Lubaczowie, Wiesław Huk:

POSŁUCHAJ

10 Regionalny Przegląd Chórów rozpocznie się wspólną Eucharystią w lubaczowskiej Konkatedrze o godz. 13.00, a następnie w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Lubaczowie, od godz. 14.00, będą miały miejsce prezentacje konkursowe.

Katolickie Radio Zamość objęło Patronatem Medialnym to wydarzenie.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A