Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Zmiany w organizacji ruchu w okolicach zamojskich cmentarzy

Przed nami miesiąc listopad i okres zbliżających się świąt - Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny.
Zmiany w organizacji ruchu w okolicach zamojskich cmentarzy

Autor: Fot. KMP w Zamościu

Jak co roku w dn. 28.10 - 02.11, a wiec już od piątku do środy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego rozpoczną działania ukierunkowane na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Jakie zmiany w organizacji ruchu wprowadzone będą w okolicach cmentarzy w Zamościu? Przy cmentarzu Komunalnym piesi będą mogli skorzystać z tymczasowego przystanku MZK, a kierowcy z parkingu. O tych zmianach informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. szt. Dorota Krukowska - Bubiło.

POSŁUCHAJ

Na ul. Przemysłowej będzie obowiązywał zakaz postoju.
POSŁUCHAJ

Zwracamy się do kierowców z apelem, aby w najbliższych dniach szczególną uwagę zwracali na niechronionych uczestników ruchu drogowego. Pieszych przestrzegamy, że wieczory są ciemne. Jeśli  wybieramy się na cmentarz porą wieczorową warto wyposażyć się w elementy odblaskowe.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. Budzyńskiego