Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 17:55
Reklama

Zaproszenie na Niedzielę Radiową w Perespie

Katolickie Radio Zamość w dalszym ciągu wędruje po parafiach naszej diecezji. Już w najbliższą niedzielę tj. 27 listopada wybierzemy się do parafii pw. św. Michała Archanioła w Perespie, która należy do dekanatu Tyszowce. Proboszczem tej parafii jest od 6 lat ks. Czesław Szczerba.
Zaproszenie na Niedzielę Radiową w Perespie

Autor: Źródło: https://diecezja.zamojskolubaczowska.pl/

Wspólnota choć niewielka, prężnie działa i stale się rozwija, co potwierdza Jerzy Drygaś, przewodniczący Rady Parafialnej działającej w parafii pw. św. Michała Archanioła w Perespie.

POSŁUCHAJ

W tej parafii od ponad 20 lat działa Legion Maryi, którego prezydentem obecnie  jest pani Mirosława Drygaś.

POSŁUCHAJ

"Pragnienie aby stanąć przy ambonie i czytać Słowo Boże kiełkowało we mnie już od dawna", mówiła w rozmowie Karolina Mierzwińska, lektorka.

POSŁUCHAJ

Mszę św. z parafii pw. św. Michała Archanioła w Perespie będziemy transmitować (27.11) na naszej antenie o godz. 12.00. Przewodniczył jej będzie ks. Czesław Szczerba, proboszcz parafii, zaś Słowo Boże wygłosi ks. Rafał Kowalczuk, wicedyrektor Katolickiego Radia Zamość.

Zapraszamy też radiosłuchaczy do wysłuchania rozmów przeprowadzonych z przedstawicielami tej parafii, które emitować będziemy w niedzielę (27.11) o godz. 17.05 oraz w poniedziałek (28.11) o 13.05. Wszystkie zarejestrowane rozmowy będą dostępne również na stronie internetowej radiozamosc.pl w zakładce „Niedziela Radiowa”.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A