Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Nietrzeźwa kierująca spowodowała kolizję

Na terenie powiatu zamojskiego w m. Łabuńki Pierwsze w sobotę (19.11) doszło do kolizji z udziałem trzech pojazdów. Spowodowała ją 30- letnia kierująca samochodem, która jak się okazało była nietrzeźwa.
Nietrzeźwa kierująca spowodowała kolizję

Autor: Fot. KMP w Zamościu

Kobieta uderzyła w tył poprzedzającego pojazdu, a ten uderzył w inne auto. O przebiegu tego zdarzenia informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. szt. Dorota Krukowska – Bubiło.

POSŁUCHAJ
Osoby poszkodowane wymagały pomocy medycznej.POSŁUCHAJ

Asp. szt. Dorota Krukowska – Bubiło poinformowała ile promili w wydychanym powietrzu miała kobieta, która spowodowała kolizję.


POSŁUCHAJ

Przestrzegamy wszystkich kierowców, że jadąc należy uważnie obserwować drogę, a szczególną ostrożność należy zachować na sygnalizatory świetlne oraz znajdujące się na drodze poziome i pionowe znaki drogowe. Zwracamy się także z apelem o zachowanie ostrożności w rejonie przejść dla pieszych, gdzie pierwszeństwa należy ustąpić niechronionym uczestnikom ruchu drogowego.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A