Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 11:41
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

Obywatel Ukrainy stracił prawo jazdy

Lubaczowscy policjanci prowadzili w czwartek (23.22) działania pn. "Prędkość”. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wszelkie przypadki łamania przepisów, a szczególnie na przekraczanie przez kierowców dozwolonej prędkości.
Obywatel Ukrainy stracił prawo jazdy
Autor: Fot. KPP Lubaczów

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze to jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Dlatego wczoraj policjanci z lubaczowskiej drogówki prowadzili działania pn. „Prędkość”. Celem akcji było ograniczenie zdarzeń drogowych ze skutkiem śmiertelnym oraz ujawnianie sprawców wykroczeń, którzy łamią przepisy drogowe. Działania prowadzone były na terenie całego powiatu lubaczowskiego.

Akcja jest prowadzonym cykliczne działaniem, którego celem jest walka z piratami drogowymi. Mundurowi zatrzymali 16 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość. Jeden z nich 27-letni obywatel Ukrainy na trzy miesiące stracił prawo jazdy. W miejscowości Zalesie jechał mercedesem z prędkością 101 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A