Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama SADEX

Turniej o Puchar Świętego Mikołaja i słodkie upominki dla zawodników

Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego serdecznie zaprasza do udziału w X Pucharze Świętego Mikołaja, który odbędzie się w sobotę (10.12) na hali tenisowej OSiR w Zamościu. Główną atrakcją wydarzenia będzie Święty Mikołaj, który przybyłym zawodnikom wręczy słodkie upominki. Uroczyste otwarcie wydarzenia zaplanowano na godz. 12.00, a przed publicznością wystąpi znany wszystkim zespół Solaris.
Turniej o Puchar Świętego Mikołaja i słodkie upominki dla zawodników
Będzie to wyjątkowy turniej, bo klub będzie świętować jubileusz 10- lecia sportowej działalności. Z tej okazji w przed dzień turnieju, bo na piątek (09.12) zaplanowano zwiedzanie zamojskiej Starówki z przewodnikiem, by przybyłym na wydarzenie zawodnikom przybliżyć historię naszego pięknego Renesansowego miasta, które wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Natomiast w sobotę (10.12) po turnieju zawodnicy będą mogli wykazać się umiejętnościami jazdy na łyżwach. Radosław Niziołek, prezes Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego w Zamościu podkreślił, że przybyła na halę tenisową publiczność będzie mogła posłuchać doskonałej muzyki.

POSŁUCHAJ

Nawiązując do X Pucharu Św. Mikołaja, który odbędzie się w sobotę (10.12) na hali tenisowej OSiR w Zamościu warto dodać, że w turnieju wezmą udział zaproszeni goście.
POSŁUCHAJ

Reprezentanci Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego do Pucharu Świętego Mikołaja przygotowywali się podczas Turnieju Białego Pasa, który odbył się w listopadzie w Szkole Podstawowej Nr 6 w Zamościu.
POSŁUCHAJ

Radosław Niziołek dodał, że Puchar Świętego Mikołaja odbywa się co roku, by zawodnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności.
POSŁUCHAJ

Układom karate będą mogli przyjrzeć się wszyscy chętni, bo nie tylko zawodnicy ale również mieszkańcy miasta i okolic, którzy z tą sztuką walki chcieliby zapoznać się bliżej.
POSŁUCHAJ

Co należy podkreślić w ubiegłym roku w Ogólnopolskim Turnieju Karate Tradycyjnego wzięło udział prawie dwustu karateków. Wszyscy chętni, którzy chcieliby zobaczyć na czym polegają układy karate zachęcamy do przyjrzenia się tej sztuce walki z bliska.

Więcej na temat Pucharu Świętego Mikołaja będzie można usłyszeć na naszej antenie w najbliższy czwartek (08.12) w audycji "Rozmowa dnia" o godz. 8.40 i 15.40. Gościem rozmowy będzie Radosław Niziołek, prezes Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego w Zamościu.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jadwiga z rodziny GreniukTreść komentarza: Miło poczytać historii o Dubie,tutaj byli ochrzczeni dzieci mojego pradziadka Józefa Greniuka,mój dziadek to Paweł Greniuk ,miał dużo rodzeństwa.Mieszkam obecnie na ziemiach odzyskanych,zbieram informacje do drzewa genealogicznego rodziny Greniuk.Data dodania komentarza: 03.07.2024, 08:57Źródło komentarza: Bogata historia parafii DubAutor komentarza: KatolikTreść komentarza: Gratuluję że się uda uratować zabytek który jest naszą polską historiąData dodania komentarza: 28.06.2024, 16:51Źródło komentarza: Ostania Msza święta sprawowana w kościele w DubieAutor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do Krasnobrodu