Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Turniej o Puchar Świętego Mikołaja i słodkie upominki dla zawodników

Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego serdecznie zaprasza do udziału w X Pucharze Świętego Mikołaja, który odbędzie się w sobotę (10.12) na hali tenisowej OSiR w Zamościu. Główną atrakcją wydarzenia będzie Święty Mikołaj, który przybyłym zawodnikom wręczy słodkie upominki. Uroczyste otwarcie wydarzenia zaplanowano na godz. 12.00, a przed publicznością wystąpi znany wszystkim zespół Solaris.
Turniej o Puchar Świętego Mikołaja i słodkie upominki dla zawodników
Będzie to wyjątkowy turniej, bo klub będzie świętować jubileusz 10- lecia sportowej działalności. Z tej okazji w przed dzień turnieju, bo na piątek (09.12) zaplanowano zwiedzanie zamojskiej Starówki z przewodnikiem, by przybyłym na wydarzenie zawodnikom przybliżyć historię naszego pięknego Renesansowego miasta, które wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Natomiast w sobotę (10.12) po turnieju zawodnicy będą mogli wykazać się umiejętnościami jazdy na łyżwach. Radosław Niziołek, prezes Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego w Zamościu podkreślił, że przybyła na halę tenisową publiczność będzie mogła posłuchać doskonałej muzyki.

POSŁUCHAJ

Nawiązując do X Pucharu Św. Mikołaja, który odbędzie się w sobotę (10.12) na hali tenisowej OSiR w Zamościu warto dodać, że w turnieju wezmą udział zaproszeni goście.
POSŁUCHAJ

Reprezentanci Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego do Pucharu Świętego Mikołaja przygotowywali się podczas Turnieju Białego Pasa, który odbył się w listopadzie w Szkole Podstawowej Nr 6 w Zamościu.
POSŁUCHAJ

Radosław Niziołek dodał, że Puchar Świętego Mikołaja odbywa się co roku, by zawodnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności.
POSŁUCHAJ

Układom karate będą mogli przyjrzeć się wszyscy chętni, bo nie tylko zawodnicy ale również mieszkańcy miasta i okolic, którzy z tą sztuką walki chcieliby zapoznać się bliżej.
POSŁUCHAJ

Co należy podkreślić w ubiegłym roku w Ogólnopolskim Turnieju Karate Tradycyjnego wzięło udział prawie dwustu karateków. Wszyscy chętni, którzy chcieliby zobaczyć na czym polegają układy karate zachęcamy do przyjrzenia się tej sztuce walki z bliska.

Więcej na temat Pucharu Świętego Mikołaja będzie można usłyszeć na naszej antenie w najbliższy czwartek (08.12) w audycji "Rozmowa dnia" o godz. 8.40 i 15.40. Gościem rozmowy będzie Radosław Niziołek, prezes Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego w Zamościu.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A