Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zielony Zakątek

XI Zamojskie „Zawody Modeli Szybowców Halowych Klasy F1N”. Znamy zwycięskie drużyny

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu w poniedziałek (28.11) zorganizowała XI Zamojskie „Zawody Modeli Szybowców Halowych Klasy F1N”.
XI Zamojskie „Zawody Modeli Szybowców Halowych Klasy F1N”. Znamy zwycięskie drużyny

Zmagania modelarzy odbyły się na hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu, a wydarzenie oficjalnie otworzyła Magdalena Magryta, zastępca dyrektora OSiR. Zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ponieważ uczestniczyły w nich osoby niepełnosprawne z Zamościa i powiatu zamojskiego.

POSŁUCHAJ

Andrzej Niezgoda podkreślił, że dla modelarzy prezentacja szybowców była okazją do sprawdzenia techniki rzutowej.
POSŁUCHAJ

W zawodach liczył się czas lotu, a które z drużyn okazały się najlepsze?
POSŁUCHAJ

Andrzej Niezgoda dodał, że wszystkie zespoły, które wzięły udział w zawodach otrzymały modele balonów ponieważ w marcu przyszłego roku na zamojskim Rynku Wielkim odbędą się kolejne zmagania. Modelarze wezmą udział w widowiskowym wydarzeniu, jakim będą zawody modeli balonów na ogrzane powietrze. Wszystkie drużyny otrzymały także pamiątkowe dyplomy, które wręczył dyrektor zamojskiego OSiR Mateusz Ferens.
POSŁUCHAJ

Osoby chętne, a więc dzieci i młodzież, które czas wolny lubią spędzać w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach mogą zapisać się na zajęcia z modelarstwa. Polegają one na odwzorowywaniu rzeczywistych obiektów w postaci pomniejszonych modeli. Bezpłatne zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu przy ul. Peowiaków 60 w Zamościu. Aby zostać modelarzem potrzebne są chęci.
POSŁUCHAJ

Zwycięzcom gratulujemy, a kolejne pokazy lotów wszyscy chętni będą mogli podziwiać na otwartej przestrzeni już w marcu na Rynku Wielkim w Zamościu.

Filmik pokazowego lotu
Kliknij aby odtworzyć

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze