Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Podpisanie umów na drogę s17

28 listopada w Starostwie Tomaszowskim zostały podpisane umowy na realizację dwóch odcinków drogi S 17 Zamość Południe – Tomaszów Północ oraz Tomaszów Południe – Hrebenne.
Podpisanie umów na drogę s17

Odcinki będą realizowane w trybie „Projektuj i buduj” w ramach Rządowego Programu Budowy Dróg Krajowych i Autostrad. Obecny na spotkaniu Wicepremier, Minister Aktywów Państwowych Jacek Sasin podkreślił, że jest to bardzo ważny dzień dla Lubelszczyzny.

POSŁUCHAJ

Drogi te stanowią szansę rozwoju dla mieszkańców.

POSŁUCHAJ

 

Gdy system dróg szybkiego ruchu zostanie uruchomiony, a zwłaszcza ekspresówki wezmą na siebie tranzyt zwłaszcza ten ciężki, wówczas Lubelszczyzna wejdzie do ekstraklasy transportowej, mówię o ekstraklasie światowej – zaznaczył Wiceminister Infrastruktury, Rafał Weber. To nie koniec budowy dróg, podkreślił.

POSŁUCHAJ

Starosta Tomaszowski, Henryk Karwan podziękował za spotkanie i zaznaczył, jak ważny jest to dzień także dla powiatu tomaszowskiego.

POSŁUCHAJ
Umowy zostały zawarte między Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Lublinie, a wykonawcami.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A