Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Udział burmistrza Hrubieszowa w debacie w Parlamencie Europejskim

W początkowym okresie wojny na Ukrainie, pomoc uchodźcom wojennym była możliwa dzięki połączeniu ogromnego zrywu polskiego społeczeństwa wespół z działaniami lokalnych samorządów, organizacji pozarządowych i działaniami rządu. Realizowanie takiej formy pomocy odbywało się głównie w przygranicznych miastach, w tym również w Hrubieszowie.
Udział burmistrza Hrubieszowa w debacie w Parlamencie Europejskim

Autor: Źródło: Marta Majewska Burmistrz Miasta Hrubieszów / Facebook

Udział mieszkańców miasta Hrubieszowa i wszystkich organizacji, które wspierały miasto w Ośrodku Recepcyjnym na granicy z Ukrainą był na najwyższym poziomie. Okazją by podzielić się tym w jaki sposób mieszkańcy Hrubieszowa nieśli pomoc Ukraińcom była debata w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

O przebiegu debaty informowała radiosłuchaczy Marta Majewska, burmistrz Hrubieszowa.

POSŁUCHAJ

Kto oprócz burmistrza Hrubieszowa wziął udział w debacie?

POSŁUCHAJ

Warto dodać, że punkt recepcyjny działający przy Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji nadal funkcjonuje.

POSŁUCHAJ

O szczegółach dotyczących debaty w Parlamencie Europejskim w Brukseli z udziałem Marty Majewskiej, burmistrza miasta Hrubieszów, dowiedzą się Państwo w audycji samorządowej Miasta Hrubieszów już w najbliższą sobotę 10 grudnia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A