Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 października 2025 12:06
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama RÓŻYCZKA

HROOBSTOCK zaprasza

Już w następny weekend (19.02) Hrubieszów zabrzmi rockową muzyką.
HROOBSTOCK zaprasza

Po raz drugi w Hrubieszowie organizowany jest HROOBSTOCK. W ubiegłym roku odbył się pilotażowy Walentynkowy koncert Rockowy, który był wstępem do imprezy, która w zamyśle organizatorów, ma stać się cykliczną. Podczas koncertu przeprowadzona zostanie licytacja, z której dochód przekazany zostanie dla oddziału dziecięcego hrubieszowskiego szpitala – informuje Robert Szabat, współorganizator imprezy:

POSŁUCHAJ

W Hrubieszowskim Domu Kultury wystąpią zespoły z regionu, m.in. z Zamościa, Biłgoraja, Chełma i Hrubieszowa. Kogo usłyszymy 19 lutego – mówi Robert Szabat:

POSŁUCHAJ

Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu i wsparcia lokalnej placówki:

POSŁUCHAJ

Podczas imprezy poprzez cegiełki będzie można również wesprzeć organizację kolejnego tego rodzaju wydarzenia. Przypomnijmy, że HROOBSTOCK odbędzie się 19 lutego w Hrubieszowskim Domu Kultury na ul. 3 Maja 7 o godz. 17.00. Tegoroczny koncert, jak i kolejne, wspiera burmistrz Miasta Hrubieszowa i HDK.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Bardzo dobra wiadomość, często słuchałam audycji, a kiedy nie mogłam odsłuchiwałam na stronie. Nie mogę doczekać się na nową odsłonę audycji pielgrzymkowej.Data dodania komentarza: 24.10.2025, 20:28Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: MieciuTreść komentarza: Impreza była super 😁. Tylu wspaniałych ludzi, starych i młodszych pracowników, piękne przemówienie pani Prezes. Idealna obsługa kelnerska, przepyszne posiłki. Życzę kolejnych 25 lat i więcej.Data dodania komentarza: 19.10.2025, 14:54Źródło komentarza: 25-lecie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w TyszowcachAutor komentarza: ChristopherTreść komentarza: ...Buenos Ares, that's right :-) Ks. dr Michał to prawdziwy ksiądz z powołania, nie tylko kanclerz swego czasu ale i taki 'proboszcz' powiedzmy, dbający o parafię - posługa na rodzinnej parafii - odprawianie mszy, konfesjonał a zarazem skromny człowiek. Salutations :-)Data dodania komentarza: 16.10.2025, 14:45Źródło komentarza: Ekwador oczami misjonarza - opowieść o Kościele, posłudze i kulturzeAutor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Mój syn do tej pory wspomina lekcje geografii w "spoleczniaku" prowadzone przez p. Jacka Podkoscielnego. Genialny nauczyciel, pasjonat i super ciekawy człowiek .Data dodania komentarza: 10.10.2025, 13:45Źródło komentarza: Jacek Podkościelny