Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 04:46
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Karatecy zaprezentowali swoje umiejętności podczas Pucharu Św. Mikołaja

Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego w sobotę (10.12) świętował jubileusz 10- lecia sportowej działalności. Z tej okazji na hali tenisowej OSiR w Zamościu odbył się X Puchar Św. Mikołaja.
Karatecy zaprezentowali swoje umiejętności podczas Pucharu Św. Mikołaja

Przybyłe na wydarzenie kluby z całej Polski zaprezentowały swoje umiejętności na matach, a Święty Mikołaj wszystkim zawodnikom wręczył słodkie upominki. Mieszkańcy Zamościa i okolic układom i technice tej sztuce walki mogli przyjrzeć się z bliska.

POSŁUCHAJ

Zastępca Prezydenta Miasta Zamość Piotr Orzechowski przyznał, że Puchar Św. Mikołaja w karate wpisuje się w kalendarz imprez sportowych, które co roku organizowane są w naszym mieście.
POSŁUCHAJ

Wicestarosta Zamojski Witold Marucha podkreślił, że sport w życiu młodego człowieka jest bardzo ważny.

POSŁUCHAJ

Radosław Niziołek, prezes Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego podziękował wszystkim za współpracę oraz za pomoc w organizacji wydarzania.
POSŁUCHAJ

Muzyczną gwiazdą całego wydarzania był zespół Solaris.
POSŁUCHAJ

W imprezie chętnie wzięły udział zaproszone kluby.
POSŁUCHAJ

Puchar Świętego Mikołaja odbywa się co roku, by zawodnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności na matach. Wyróżniającą się zawodniczką Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego w Zamościu jest Łucja Tarnowska, która podczas listopadowego Pucharu Europy ITKF w Słowenii zdobyła kilka medali. Zajęła pierwsze miejsce w kumite, drugie w kata drużynowym, trzecie w kumite oraz trzecie miejsce w kata indywidualnym. Łucja Tarnowska na treningi karate uczęszcza z dwoma siostrami bliźniaczkami. Jak rozpoczęła się ich przygoda z karate?

POSŁUCHAJ

Jakie techniki podczas Pucharu Św. Mikołaja  mogli zobaczyć karatecy i zgromadzona na hali publiczność?
POSŁUCHAJ

Łucja Tarnowska zdradziła co jest fascynującego w trenowaniu karate?

POSŁUCHAJ

Radosław Niziołek zdradził do jakich zawodów przygotowują się obecnie zawodnicy.
POSŁUCHAJ

Łucja Tarnowska dodała, że w zbliżających się Mistrzostwach Polski będzie chciała zaprezentować się ze swojej najlepszej strony.
POSŁUCHAJ

Puchar Św. Mikołaja zakończyła jazdy na łyżwach na zamojskim lodowisku. Warto nadmienić, że Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych na salach sportowych w szkole Podstawowej Nr 4 i 6 w Zamościu. Zajęcia z karate prowadzone są także w przedszkolach w ramach programu „Mały karateka”. Maluchy mogą zapoznać się z tą sztuką walki poprzez zabawę. Osoby, które chciałyby kontynuować treningi pod fachowym okiem w Roztoczańskim Klubie Karate Tradycyjnego mogą zapisać się na zajęcia w każdej chwili.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Fabian 14.12.2022 21:27
Muszę przyznać, że jest to najlepsza relacja z Turnieju. Świetny materiał i przede wszystkim świetny pomysł połączenia audio i tekstu ???. I cieszymy się, że dzielicie się dobrymi nowinami bo w Zamościu się dzieje oj dzieje wystarczy tylko obserwować profil Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego ???

Ostatnie komentarze
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A