Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Niedziela Radiowa w Krowicy Samej

Już w najbliższą niedzielę, 18 grudnia, w ramach Niedzieli Radiowej, Katolickie Radio Zamość będzie gościć w Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Krowicy Samej w dekanacie Lubaczów.
Niedziela Radiowa w Krowicy Samej

Autor: Ks. Jacek Rak

Początki parafii sięgają początku XX w. gdy Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie, do której należały okoliczne lasy, postanowiła zbudować drewniany kościół dla swoich pracowników. Pod koniec lat 90 rozpoczęto budowę nowego kościoła parafialnego, który został poświęcony w 1999 roku przez Biskupa Pomocniczego Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej Mariusza Leszczyńskiego. Na terenie parafii znajdują się także dwie kaplice: kościół filialny w Budomierzu oraz kościół filialny w Krowicy Lasowej.

Te i wiele innych ciekawych informacji, przygotowanych przez Księdza Proboszcza jak również przez przedstawicieli parafii, będzie można posłuchać na antenie Katolickiego Radia Zamość w niedzielę (18.12) po godzinie 17.05 i w poniedziałek (19.12) po godzinie 13.10.

A już dzisiaj zapraszamy na niedzielną transmisję uroczystej Eucharystii z parafii Krowica Sama, która rozpocznie się o godzinie 11.00.


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A