Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jasełkowy "maraton" w Łabuniach

Uroczystość Objawienia Pańskiego (06.01) w parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej i św. Dominika w Łabuniach upłynęła pod znakiem jasełek, kolędowania i modlitewnej pamięci o misjach i misjonarzach.
Jasełkowy "maraton" w Łabuniach

Autor: fot. Parafia Łabunie

Święto Trzech Króli jest Światowym Dniem Misyjnym Dzieci.

Już przed 9 rano rozpoczął się swoisty maraton jasełkowy. Na młodych aktorów czekał ciepły poczęstunek na plebani, a po trzecim przedstawieniu jasełkowym i Mszy świętej południowej aktorzy i wszyscy wierni wzięli udział w Orszaku Trzech Króli, który przeszedł ulicami Łabuń. Po nim można było ogrzać się przy wspólnym ognisku.

Misyjny Dzień Dzieci w Łabuniach zwieńczyło czwarte, ostatnie przedstawienie i Msza św. dla dzieci o godz. 16.00, podczas której był obecny biskup diecezji zamojsko-lubaczowskiej Marian Rojek.

Przypomnijmy, że w diecezji trwa kolędowanie misyjne, które w tym roku odbywa się z myślą o najmłodszych mieszkańcach Papui-Nowej Gwinei.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Urszula Adamczuk 07.01.2023 18:29
Pozdrawiam serdecznie Siostry Franciszkanki

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A