Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zielony Zakątek

Jak kupić lajki na Instagramie?

Instagram to szerokie źródło możliwości, jeśli chodzi o publikacje, ale także o poznawanie nowych trendów czy produktów. Jeśli chcesz wypromować swoją ideę, to nieodłącznym elementem jest zasięg twojego działania, który jest generowany przez lajki innych użytkowników. Bez nich, algorytm Instagrama nie definiuje twojej aktywności jako interesującej dla innych użytkowników. Co więc należy zrobić, aby pozyskać polubienia? Dlaczego są takie ważne? Czy opłaca się kupić lajki? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.
Jak kupić lajki na Instagramie?

Autor: Grafika: pexels.com

Czym są lajki na Instagramie?

Lajki na Instagramie są publikowane jako statystyka i widoczność postu dla innych. Wystarczy, że twój post przykuje uwagę innych obserwujących, którzy w zamian za treść wybiorą serduszko pod twoim postem lub dwukrotnie klikną wybrane zdjęcie. Polubienie powinno być dla Ciebie wskazówką oraz motorem napędowym do publikacji podobnych treści, ponieważ na podstawie kilku postów jesteś w stanie stwierdzić, jak wiele osób doceniło twoją pracę, ale także czy dany post przyprowadził na twoje konto Instagram nowych użytkowników.

Czy lajki na Instagramie są ważne?

Duża aktywność na twoim koncie oraz pod twoimi postami jest bardzo ważna. Zaangażowana społeczność może poszerzać zasięg twoich postów, ale również może przyciągnąć klientów lub partnerów biznesowych. Zaczynając od początku, polubienia pod postem mają ogromny wpływ na działanie algorytmu Instagrama. Jeśli twój post zyskuje na popularności poprzez dużą liczbę lajków, to znaczy, że twój post będzie widoczny w propozycjach dla nowych użytkowników. A jednym z twoich głównych zadań jest to, aby rozszerzać społeczność, która została zgromadzona wokół twojego konta. Im więcej polubień pod postem, tym lepiej dla Ciebie i twojego konta. Jeśli masz możliwość podjęcia współpracy z klientami, to z pewnością podczas rozmów zostaniesz zapytana o średnią liczbę polubień pod postami. Zastanów się w takim razie, co możesz zrobić, aby posiadać jak najwięcej polubień pod postami.

W jaki sposób możesz pozyskać polubienia na Instagramie?

Aby otrzymać dużą liczbę polubień pod postami, możesz zastosować kilka różnych sposobów. Pamiętaj, że warto cały czas monitorować statystyki dnia, tygodnia, ale także podstawowych postów oraz relacji na Instagramie. Im więcej dowiesz się o swojej grupie docelowej, tym lepiej!

Używanie hasztagów

Hashtag to kluczowy element każdego postu na Instagramie, ponieważ wiele osób wyszukuje nowe treści oraz nowe konta do obserwowania właśnie z pomocą tych słów kluczowych. Co więcej, wiele osób obserwuje dane hashtagi, więc przed publikacją zdjęcia, sprawdź jaka forma hasztagu jest najbardziej popularna, szczególnie jeśli masz wątpliwości.

Oznaczanie znajomych na zdjęciach

Jeśli publikujesz zdjęcie, na którym jesteście wspólnie ze znajomymi, to warto ich oznaczyć na tym zdjęciu. Oczywiście, warto wcześniej zapytać o zgodę na taką publikację, ponieważ zdjęcie znajdzie się również w odpowiedniej sekcji, na profilu twojego znajomego. Nie zaskakuj go publikacją, której może sobie nie życzyć. Dodatkowo możesz oznaczyć ciekawe miejsce, w którym się znajdujecie. Wyszukiwanie po lokalizacjach, jest również ciekawym rozwiązaniem na platformie Instagram.

Możliwość zakupu lajków

Od momentu, gdy algorytm Instagrama zaczął na dobre swoje działanie, zaczęły powstawać firmy, które zajmują się sprzedażą polubień pod postami na Instagramie. Jest to jak najbardziej legalna forma działań, która wydaje się wygodnym rozwiązaniem, ale musimy dobrze poznać jak działać w takich warunkach. Po pierwsze należy wziąć pod uwagę jakość polubień oraz ich ilość, bo jeśli zaczynają się pojawiać duże przeskoki, albo konta są nieprawdziwe, to system od razu to wykryje i może zaniżać widoczność kolejnych twoich postów. Należy zacząć od niewielkiej liczby i systematycznie ją zwiększać w ramach potrzeby. Idealnie będzie, gdy zakupisz lajki od istniejących kont, bo to może wpłynąć na twoją wiarygodność. Po drugie, nie możesz zapominać o tym, że reklamodawcy patrzą na dalsze zaangażowanie twojej Społeczności. Jeśli pod postem znajdują się tylko lajki, bez komentarzy to raczej nie będzie to dobra wróżba do podjęcia współpracy.

Jak kupić lajki na Instagramie?

W Polsce znajduje się wiele firm, które umożliwiają zakup polubień na Instagramie. Żeby tego dokonać, należy przejść przez kilka kroków:

1. Wyszukać odpowiednią firmę, która posiada udokumentowaną działalność oraz pozytywne opinie na temat swoich usług. Przykładowy serwis, który spełnia te wymagania to na przykład https://instgrow.pl/kup-instagram-like

2. Należy przejść do zakładki, która umożliwia Ci wybór odpowiedniego pakietu. Najczęściej jest to zakres od 25 do 100 000 polubień pod postem.

3. Wybór opcji dodatkowych takich jak błyskawiczna dostawa, wybór autentycznych kont na Instagramie, czy dodatkowe wyświetlenia postu.

Jeśli wybrałeś już swój pakiet, to następnie należy podać adres postu, który należy doładować polubieniami i zostaje nam zapłata. Pamiętaj, aby nie udostępniać loginu oraz hasła do twojego konta, jest to działanie nielegalne, a ty możesz stracić dostęp do swojego konta.

 

Podsumowując, lajki pod postami możesz pozyskiwać organicznie poprzez wytężoną pracę, ale możesz je również zakupić. Zakup polubień może pomóc Ci w rozpromowaniu konta oraz szerzeniu twojej idei wśród nowych użytkowników. Taki zakup należy zrobić z głową, aby algorytm Instagrama nie wykrył twojego działania jako niezgodnego z regulaminem. Czasami mniej znaczy więcej!

 

Materiał nadesłany

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze