Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

W Tuligłowach odbędzie się Zlot Morsów Lubelszczyzny

Klub Morsów Krasnostawskie Karpie organizuje wspólne wejście do zimnej wody.
W Tuligłowach odbędzie się Zlot Morsów Lubelszczyzny

Będzie to Zlot Morsów Lubelszczyzny, a to wydarzenie zaplanowane jest na najbliższą niedzielę (15.01) o godz. 11.00 nad zalewem w Tuligłowach. Tego dnia na miłośników zimnych kąpieli czekać będzie mnóstwo atrakcji ponieważ oprócz wspólnego wejścia do wody osoby, którym będzie zimno będą mogły ogrzać się przy ognisku.

POSŁUCHAJ

Klub Morsów Krasnostawskie Karpie spotyka się systematycznie w każdą niedzielę o godz. 11.00 od kilku lat. Jak swoją przygodę z morsowaniem wspomina prezes klubu?
POSŁUCHAJ

Jakie pozytywne aspekty w morsowaniu dostrzega Piotr Kociuba?
POSŁUCHAJ

Jakie uczucia towarzyszą podczas zetknięcia ciała z zimną wodą?
POSŁUCHAJ

W jaki sposób przygotować się do morsowania?
POSŁUCHAJ

Co może przydać się podczas morsowania?
POSŁUCHAJ

W najbliższą niedzielę ( 15.01) nad zalewem w Tuligłowach możemy spodziewać się ok 350 morsów, którym życzymy wielu pozytywnych emocji i dużo zdrowia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A