Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zielony Zakątek

W Szczebrzeszynie odbędzie się XV Turniej Tenisa Stołowego dla LSO oraz Kapłanów

Indywidualne Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w Tenisie Stołowym odbędą się w sobotę (28.01) w Szczebrzeszynie.
 W Szczebrzeszynie odbędzie się XV Turniej Tenisa Stołowego dla LSO oraz Kapłanów

Autor: Fot. diecezja.zamojskolubaczowska.pl

Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na godz. 1000 w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza. Tenisowe rozgrywki adresowane są do: dziewcząt z grup parafialnych, ministrantów i lektorów oraz kapłanów. Mogą wziąć w nich udział także ministranci spoza naszej diecezji, którzy ferie  spędzają w naszym regionie. Do udziału w turnieju serdecznie zaprasza ks. Piotr Szeptuch Diecezjalny Duszpasterz Sportowców.

POSŁUCHAJ

Ks. Piotr Szeptuch poinformował na jakie kategorie wiekowe podzieleni będą ministranci.
POSŁUCHAJ

Rozgrywki w tenisa stołowego cieszą się wśród dzieci i młodzieży dużym zainteresowaniem. Dla wielu zawodników turniej będzie możliwością sprawdzenia dotychczasowych umiejętności.
POSŁUCHAJ

W Indywidualnych Mistrzostwach LSO Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej z pewnością nie zabraknie księży z okolicznych parafii.
POSŁUCHAJ

Zawodnicy za zajęcie miejsc I - IV otrzymają pamiątkowe puchary i dyplomy. Organizatorami XV Turnieju Tenisa Stołowego dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Kapłanów są: Diecezjalny Duszpasterz Sportowców i Diecezjalny Duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza. Zgłoszenia na to wydarzenie przyjmowane są do przyszłego czwartku (26.01) drogą mailową pod adresem [email protected]

Regulamin do turnieju dostępny jest poniżej, a więcej na temat tego wydarzenia usłyszą Państwo w środę (25.01) w audycji Rozmowa dnia. Gościem rozmowy będzie ks. Piotr Szeptuch Diecezjalny Duszpasterz Sportowców.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze