Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HOSPICJUM SANTA GALLA 1,5%

Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność Rolników Indywidualnych

Na spotkanie opłatkowe przybyli rolnicy, związkowcy oraz członkowie Fundacji Domu Trzeciego Tysiąclecia
Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność Rolników Indywidualnych

Autor: Łukasz Kot

W minioną niedzielę (29.01.2023 r.) wspólne spotkanie opłatkowe zorganizowały: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych ,,Solidarność", senator Rzeczypospolitej Polskiej Jerzy Chróścikowski i Fundacja Dom Trzeciego Tysiąclecia im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Spotkanie rozpoczęło się od Mszy św. koncelebrowanej pod przewodnictwem ks. bp Mariusz Leszczyńskiego w kościele pw. św. Katarzyny w Zamościu.

POSŁUCHAJ

,,Solidarność" ma być sumieniem polskiego narodu - mówił podczas homilii ks. bp Mariusz Leszczyński. Potwierdza te słowa senator Jerzy Chróścikowski.

POSŁUCHAJ

Na spotkaniu obecny był ks. Józef Bednarski diecezjalny duszpasterz rolników.

POSŁUCHAJ

Ks. bp Mariusz Leszczyński złożył życzenia przedstawicielom rolniczej Solidarności.

POSŁUCHAJ

Na spotkanie opłatkowe przybyli rolnicy, związkowcy których reprezentował Jacek Adamczuk przewodniczący Rady Powiatowej NSZZ RI ,,Solidarność" w Zamościu oraz członkowie Fundacji Domu Trzeciego Tysiąclecia na czele z ks. Markiem Żurem rektorem kościoła pw. św. Katarzyny w Zamościu i zarazem prezesem Zarządu Fundacji.

 

 

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”