Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

W Zamościu odbędą się tenisowe turnieje

Na kortach hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu w tym miesiącu odbędą się dwa turnieje tenisowe.
W Zamościu odbędą się tenisowe turnieje

Najbliższe wydarzenie zaplanowano na sobotę i niedzielę (11-12.02), a w tych rozgrywkach zagrają: dzieci i młodzież. W ostatni weekend miesiąca, bo w dn. 25-26.02 zorganizowany zostanie Ogólnopolski Turniej Seniorów i Amatorów – Zima 2023. W pierwszym wydarzeniu, bo w grach, zabawach i turnieju udział wezmą dzieci od 7 do 13 roku życia. Natomiast dzień później, bo w niedzielę (12.02) swoje umiejętności na kortach będą mogli sprawdzić bardziej doświadczeni gracze. Prezes KT „ Return” Zamość Anna Smyk przyznała, że rozgrywki będą miały formę integracji.

POSŁUCHAJ

W drugim wydarzeniu, jakim będzie Ogólnopolski Turniej Seniorów i Amatorów – Zima 2023 wezmą udział gracze średniozaawansowani oraz zaawansowani, a więc osoby które w tenisa grają już kilka lat. Czego możemy spodziewać się po tym turnieju?

POSŁUCHAJ

Zapisy na turniej przyjmowane są do czwartku (23.02) osobiście w biurze KT „Return”. Zgłoszenia prowadzi także Jerzy Romański pod nr tel. 604 430 087.
POSŁUCHAJ

W KT Return Zamość trenują wszystkie grupy wiekowe, począwszy od małych dzieci skończywszy na seniorach, dlatego w najbliższych rozgrywkach mogą wziąć udział wszyscy chętni. Dla zawodników, którzy zmierzą się w rozgrywkach przewidziane są : medale, dyplomy, puchary oraz atrakcyjne upominki.
POSŁUCHAJ

Wielu zamojskich tenisistów z niecierpliwością czeka na rozgrywki ligowe. Celem Ligi jest rywalizacja oraz integracja z osobami, których łączy jedno – pasja do tenisa. Anna Smyk dodała, że zajęcia ligowe zostaną wznowione na wiosnę.
POSŁUCHAJ

Organizatorem najbliższych tenisowych wydarzeń jest Zamojskie Towarzystwo Tenisowe KT Return Zamość. Najlepszą metodą doskonalenia techniki gry na korcie jest trening i udział w turniejach, gdzie zawodnicy mogą sprawdzić poziom posiadanych umiejętności. Wszystkich serdecznie zachęcamy do zapisów, a szczegóły dotyczące turniejów dostępne sę na powyższym i poniższym plakacie.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze