Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej

W niedzielę (07.02) w Krowicy Samej, w powiecie lubaczowskim, swoje 30-lecie obchodziły Gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.
Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej

Autor: Piotr Hulak

Kobiety z KGW w Krowicy Samej organizują wiele imprez okolicznościowych oraz reprezentują swoją miejscowość w licznych konkursach. Historia Koła sięga początku lat 90. ubiegłego stulecia, mówi przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej, Małgorzata Głuszek:

POSŁUCHAJ

Na okazałym przyjęciu zorganizowanym przez gospodynie z Krowicy Samej nie zabrakło również ważnych urzędników państwowych i przedstawicieli powiatu i gminy.

POSŁUCHAJ

Podczas jubileuszu pojawił się smaczny tort, a zaproszeni goście otrzymali pamiątkowe statuetki. Obchody zostały zakończone wspólnym śpiewaniem tradycyjnych piosenek.

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Franciszek 27.09.2023 23:39
Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludowe

Franciszek 27.09.2023 23:36
Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A