Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Menstyl

Dzień Kobiet na ludowo w Gminie Biłgoraj

W Remizie OSP w Bukowej odbył się (18.02) Gminny Dzień Kobiet na Ludowo.
Dzień Kobiet na ludowo w Gminie Biłgoraj

O znaczeniu wydarzenia dla całej gminy, a także o potrzebie docenienia kobiet przynajmniej raz w roku mówiła dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju, Celina Skromak:

POSŁUCHAJ

Podziękowania i życzenia dla wszystkich kobiet złożył wójt Wiesław Różyński:

POSŁUCHAJ

Kobiety w gminie Biłgoraj są bardzo aktywne i promują naszą małą Ojczyznę w całym kraju i poza granicami – tłumaczył Jerzy Odrzywolski z Męskiego Zespołu Śpiewaczego z Bukowej:

POSŁUCHAJ

Dla wszystkich pań ze specjalnym koncertem wystąpili panowie na co dzień działający w zespołach śpiewaczych z terenu gminy, m.in. panowie z Męskiego Zespołu Śpiewaczego z Bukowej i z Zespołu Śpiewaczego „Więź” z Soli, zaprezentował się również Waldemar Czop wraz ze Zbigniewem Łabą.

W programie wydarzenia znalazł się występ Kabaretu z Konopi, skecz pt. „W kolejce do lekarza” w wykonaniu seniorów z Dziennego Domu „Senior+” z Bukowej oraz krótkiego występu komediowego przygotowanego przez Męski Zespół Śpiewaczy z Bukowej. Gminny Dzień Kobiet na Ludowo zakończyła zabawa taneczna z zespołem „Orinoko”.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Męski Zespół Śpiewaczy z Bukowej, Ochotniczą Straż Pożarną Bukowej, Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju, Wójta Gminy Biłgoraj oraz mieszkańców Bukowej. Katolickie Radio Zamość sprawowało nad wydarzeniem patronat medialny.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Pani Małgosia to nasz skarb narodowy!Data dodania komentarza: 25.07.2025, 16:48Źródło komentarza: Małgorzata FarionAutor komentarza: Teresa i MieczyslawTreść komentarza: Szcęść Boże w drodze. Uklondla MatuchnyData dodania komentarza: 1.07.2025, 11:02Źródło komentarza: Łukowscy pielgrzymi w drodze do Pani RoztoczaAutor komentarza: Józefa z HrubieszowaTreść komentarza: dużo.zdrowia wam pielgrzymi chrubieszowscy Niech Matuchna Krasnobrodzka otuli was swoim matczynym płaszczem niech łogosławi wam i waszym rodzinom w codzienmym jakze trudnym.zyciu niech błogosławi księdzu w posłudze kapłanskiej przez całe zycie dozo zdrowia i wytrwałoscj po.odlcie się i zamnie ja niestety niemoge wziąc udziału w pieszej pielgrzymce a szkoda poniewarz mieszkam.pozagranico polski juz 28 lat ale jako.dziecko co roku jezdziłam do krasnobrodu na odpust bardzo ładne miejsce ale jak wiadomo pracy niemaData dodania komentarza: 27.06.2025, 17:06Źródło komentarza: Piesza pielgrzymka z Hrubieszowa do Krasnobrodu 2024Autor komentarza: Krzysztof D.Treść komentarza: Rozmowa z Kasią Mirowską, kosmetologiem, porusza istotny temat ochrony przeciwsłonecznej, która zyskała na znaczeniu szczególnie w okresie letnim. Podkreślono, że stosowanie SPF jest ważne nie tylko podczas słonecznych dni, ale także w pochmurne, co jest często pomijane. Dobór odpowiedniego produktu oraz wiedza na temat jego skuteczności w ochronie przed starzeniem to kluczowe elementy dbałości o skórę. Praktyczne wskazówki, które zostały przedstawione, mogą znacznie ułatwić wprowadzenie codziennej rutyny ochrony przeciwsłonecznej, co jest nie tylko kwestią estetyki, ale także zdrowia skóry na dłuższą metę. To wartościowa rozmowa dla każdego, kto chce świadomie dbać o swoją skórę przez cały rok.Data dodania komentarza: 23.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: AniaTreść komentarza: Temat bardzo ważny i na czasie Brawo Kasiu💪Data dodania komentarza: 23.06.2025, 10:59Źródło komentarza: Kasia MirowskaAutor komentarza: Anna GarczynskaTreść komentarza: Brawo 👏👏Data dodania komentarza: 13.06.2025, 19:17Źródło komentarza: Michał Adamczuk