Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego Sacrofilm

To już 27 spotkanie z Sacrofilmem. W tym roku odbywa się pod hasłem "W drodze do jednego Ojca".
Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego Sacrofilm

Autor: fot. www.stylowy.net

Nauczanie św. Jana Pawła II o wzajemnym poszanowaniu pomiędzy przedstawicielami różnych kultur oraz dialog między religiami monoteistycznymi  był fundamentem Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm”. W dniach od 26 lutego do 2 marca w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu będzie miała miejsce 27 odsłona tego wydarzenia. Program spotkań podaje dyrektor CFK Stylowy Andrzej Bubeła.

POSŁUCHAJ

Wśród filmów, których prelekcja odbędzie się podczas 27. Sacrofilmu będzie produkcja pt. „Porozmawiajmy o kościele” w reż, ks. prof. M. Lisa.

POSŁUCHAJ

Zwieńczeniem wydarzenia będzie premierowa prezentacja filmu Krzysztofa Zanussiego. Jak zapowiada reżyser jest to film po matematyce i o Panu Bogu, a także opowieść o tym, jak człowiek wyrzeka się bogactwa na rzecz pasji. Na seans zaprasza Andrzej Bubeła.

POSŁUCHAJ

Sacrofilm to także dwa spotkania z cyklu rekolekcji filmowych dla dzieci.

POSŁUCHAJ

Przypomnijmy, 27. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego Sacrofilm odbędzie się w dniach 26.02-02.03 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Bilety dostępne są w sprzedaży w kasach kina lub online, a więcej informacji znajdą państwo na stronie internetowej www.stylowy.net. Katolickie Radio Zamość sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”