Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Menstyl

Być kobietą, być kobietą...

Świat się zmienia, czasy się zmieniają i zmienia się także kobieta. Na przestrzeni setek lat zmieniła się rola kobiet, ich życie, prawa i zainteresowania, powstało też wiele stereotypów. Było mądrze, zabawnie i... zaskakująco, bo taka jest właśnie współczesna kobieta!
Być kobietą, być kobietą...

Z okazji Dnia Kobiet w studiu Katolickiego Radia Zamość gościliśmy Panie: Janinę Gąsiorowską - matkę chrzestną statku Ziemia Zamojska, wieloletnią przewodniczącą osiedla Orzeszkowej i Reymonta w Zamościu, Bożenę Olejniczak - dyrektora PKO BP w Zamościu, członka Społecznego Komitetu Odnowy Cmentarza Parafialnego w Zamościu, kibica Legii Warszawa, Aleksandrę Wojtynę - doradcę życia rodzinnego i instruktora Modelu Creighton'a oraz Elizę Gmyz - pracownika Nadleśnictwa Józefów (jest szóstym w rodzinie pokoleniem leśników), matkę dwójki dzieci.

Rozmowę prowadzą ks. Marek Mazurek i Justyna Przeszło. Życzymy miłego odbioru.

POSŁUCHAJ

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Krystyna PiotrowskaTreść komentarza: Maja jesteś wielka❤️moja, tak trzymajData dodania komentarza: 9.12.2025, 10:39Źródło komentarza: Maja PiotrowskaAutor komentarza: Prezes ZamToP-u K.M.Treść komentarza: ZamToP idzie dalej z pomysłem ochrony ptaków w zimie w miastach regionu. Proponujemy ( poprzez wysłanie pism do UM) aby w parkach miejskich zainstalować stojące, duże karmniki. Spacerowicze (a szczególnie dzieci) będą mogli przynieść i złożyć tam karmę , jabłka, orzechy, słoninkę. Będzie to czysta edukacja- czynna ochrona przyrody. Daj Bóg aby to był zwyczaj młodego pokolenia odwiedzającego park w zimie. Służby miejskie także mogą uzupełniać takie puste karmniki.Data dodania komentarza: 8.12.2025, 23:38Źródło komentarza: Akcja Karmnik organizowana przez Zamojskie Towarzystwo PrzyrodniczeAutor komentarza: SłuchaczTreść komentarza: Daj Boże więcej tak młodych organistów z takim wyczuciem sprawy jak Pani KarolinaData dodania komentarza: 22.11.2025, 17:57Źródło komentarza: Karolina SokółAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Bardzo dobra wiadomość, często słuchałam audycji, a kiedy nie mogłam odsłuchiwałam na stronie. Nie mogę doczekać się na nową odsłonę audycji pielgrzymkowej.Data dodania komentarza: 24.10.2025, 20:28Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia Zamość