Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama OKO-MED Zamość

Spotkanie organizacyjne Duszpasterstwa Talent w Zamościu

,,Pomagamy przedsiębiorcom w budowaniu relacji z Chrystusem"
Spotkanie organizacyjne Duszpasterstwa Talent w Zamościu

Autor: Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT

Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT od ponad 20 lat stanowi przestrzeń spotkania katolickich przedsiębiorców. Wspiera ludzi biznesu w pogłębianiu wiary oraz rozwoju osobistym. Pomaga lepiej zrozumieć misję prowadzenia firmy w oparciu o wartości zawarte w Piśmie Świętym - mówi ks. dr Przemysła Król. Duszpasterstwo ma charakter otwarty. Prowadzone jest przez Księży Sercanów we współpracy z lokalnymi duszpasterzami oraz licznym gronem zaangażowanych przedsiębiorców. W Zamościu spotkanie organizacyjne Duszpasterstwa Talent odbędzie się w czwartek 23 marca o godzinie 17.00. O szczegółach informuje członkini duszpasterstwa Aleksandra Wiater.

POSŁUCHAJ

Eucharystia, pielgrzymki, rekolekcje, modlitwa, wypoczynek, kierownictwo duchowe, warsztaty, rozwój osobisty, spowiedź, dyskusje, konferencje - to tylko niektóre formy działalność Duszpasterstwa Talent podkreśla Małgorzata Antoszek-Piasecka współorganizatorka wydarzenia.

POSŁUCHAJ

Przypomnijmy, pierwsze spotkanie organizacyjne Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT odbędzie się w czwartek 23 marca o godzinie 17.00 od Mszy św. w kościele pw. św. Mikołaja w Zamościu. Po Eucharystii przewidziane jest spotkanie w salce przy klasztorze Ojców Redemptorystów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Warto posłuchać i oczywiście obejrzeć film Powołany 2.Data dodania komentarza: 22.03.2024, 13:52Źródło komentarza: "Powołany" - historia pisana życiem. Kulisy produkcji