Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Spotkanie organizacyjne Duszpasterstwa Talent w Zamościu

,,Pomagamy przedsiębiorcom w budowaniu relacji z Chrystusem"
Spotkanie organizacyjne Duszpasterstwa Talent w Zamościu

Autor: Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT

Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT od ponad 20 lat stanowi przestrzeń spotkania katolickich przedsiębiorców. Wspiera ludzi biznesu w pogłębianiu wiary oraz rozwoju osobistym. Pomaga lepiej zrozumieć misję prowadzenia firmy w oparciu o wartości zawarte w Piśmie Świętym - mówi ks. dr Przemysła Król. Duszpasterstwo ma charakter otwarty. Prowadzone jest przez Księży Sercanów we współpracy z lokalnymi duszpasterzami oraz licznym gronem zaangażowanych przedsiębiorców. W Zamościu spotkanie organizacyjne Duszpasterstwa Talent odbędzie się w czwartek 23 marca o godzinie 17.00. O szczegółach informuje członkini duszpasterstwa Aleksandra Wiater.

POSŁUCHAJ

Eucharystia, pielgrzymki, rekolekcje, modlitwa, wypoczynek, kierownictwo duchowe, warsztaty, rozwój osobisty, spowiedź, dyskusje, konferencje - to tylko niektóre formy działalność Duszpasterstwa Talent podkreśla Małgorzata Antoszek-Piasecka współorganizatorka wydarzenia.

POSŁUCHAJ

Przypomnijmy, pierwsze spotkanie organizacyjne Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT odbędzie się w czwartek 23 marca o godzinie 17.00 od Mszy św. w kościele pw. św. Mikołaja w Zamościu. Po Eucharystii przewidziane jest spotkanie w salce przy klasztorze Ojców Redemptorystów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze