Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Niedziela Radiowa w parafii Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu

Wędrując po parafiach Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w najbliższą niedzielę (19.03) Katolickie Radio Zamość odwiedzi parafię Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu, której proboszczem od 2005 roku jest ks. Jarosław Feresz.
Niedziela Radiowa w parafii Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu

Autor: Źródło: https://diecezja.zamojskolubaczowska.pl/parafie/parafia-swietej-bozej-opatrznosci-zamosc

Czym wyróżnia się ta parafia na tle innych i dlaczego warto ją odwiedzić?

POSŁUCHAJ

W parafii Świętej Opatrzności w Zamościu działa wiele wspólnot modlitewnych, wśród nich m.in. Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca, której koordynatorem jest pani Agnieszka.

POSŁUCHAJ

W tej parafii prężnie działa również Wspólnota Neokatechumenalna, o której opowiadał naszej rozgłośni pan Adam.

POSŁUCHAJ

Ks. Marcin Dańków, wikariusz parafii Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu, zwracał uwagę w rozmowie, że istotne w posłudze duszpasterskiej jest zwrócenie uwagi na osoby pogubione w życiu.

POSŁUCHAJ

Transmisja Mszy św. z parafii Świętej Opatrzności już w najbliższą niedzielę o godz. 11:00. Eucharystii będzie przewodniczył ks. proboszcz Jarosław Feresz, a homilię wygłosi ks. Piotr Spyra, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu.

Do wysłuchania rozmów z parafianami zapraszamy w niedzielę (19.03) o godz. 17.05, a na powtórkę materiałów w poniedziałek (20.03) o godz. 13.10.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A