Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 23:26
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Bezpłatne biegi w terenie dla wszystkich chętnych

UKS Azymut Siedliska Gmina Zamość zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne zajęcia z biegów w terenie.
Bezpłatne biegi w terenie dla wszystkich chętnych

Głównym celem takich zawodów jest pokonanie w jak najkrótszym czasie trasy od startu do mety. Pokonując trasę za pomocą mapy należy znaleźć wyznaczone punkty kontrolne. Potwierdzenie obecności na punktach realizuje się za pomocą specjalnych „chipów”, które posiada każdy zawodnik. Treningi w terenie odbywają się w lesie i są one bezpłatne. Długość tras i teren za każdym razem są inne, dzięki czemu każdy start w biegu na orientację jest niepowtarzalny.  W sobotę (11.03) taki bieg został zorganizowany przy zalewie w Jacni, a organizatorzy zawodów przygotowali kilka tras.

POSŁUCHAJ

Patryk Czerwieniec dodał, że bieg odbył się przy użyciu mapy i kompasu.
POSŁUCHAJ

O swoich przygotowaniach do startu powiedziały zawodniczki UKS Azymut Siedliska.
POSŁUCHAJ

W sobotę pogoda była niesprzyjająca ponieważ było chłodno i deszczowo, ale mimo tego na starcie nie zabrakło zawodników. Reprezentantki, które dobiegły na metę zdradziły jakie odcinki trasy przebiegły.
POSŁUCHAJ

Jak czuły się zawodniczki po pokonaniu kilku kilometrów i dobiegnięciu na linię mety?
POSŁUCHAJ

Zawodniczki zachęcają osoby, które lubią czas spędzać aktywnie do uczestnictwa we wspólnych treningach, a dlaczego warto uczestniczyć w takich zajęciach?
POSŁUCHAJ

Biegi terenowe mogą być świetną alternatywą na miłe spędzenie czasu wolnego. Klub zapewnia bezpłatny transport autokarem na treningi. Patryk Czerwieniec zachęca wszystkich na zajęcia.
POSŁUCHAJ

Biegi terenowe z mapą i kompasem to przede wszystkim korzyści zdrowotne dla naszego organizmu ponieważ odbywają się na świeżym powietrzu.

Bezpłatne zajęcia, które organizuje UKS Azymut Siedliska Gmina Zamość odbywają się trzy razy w tygodniu, bo w każdy wtorek w Sitańcu w godz. 15.30 – 17.30, w środy w Płoskiem w godz. 16.00 – 18.00 oraz w soboty. W celu umówienia dziecka na zajęcia zachęcamy wszystkich rodziców do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 663 471 428.

Więcej o klubie i zajęciach kliknijPodziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A