Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Spotkajmy się...

„Spotkajmy się ze świętym Janem Pawłem II” to projekt, który organizuje fundacja Gaudium Et Spes oraz Parafia pw Niepokalanego Poczęcia NMP w Dubie. W ramach projektu organizowane są różne spotkania, koncerty oraz wykłady związane ze świętym Janem Pawłem II.
Spotkajmy się...

O cyklu spotkań w ramach tego projektu mówi ks. Krystian Bordzań, wikariusz parafii Dub i wiceprezes Fundacji Gaudium et Spes.

POSŁUCHAJ

Ks. Bordzań informuje dlaczego warto skorzystać ze spotkań w ramach projektu „Spotkajmy się ze świętym Janem Pawłem II”.

POSŁUCHAJ

Organizacja wydarzenia pn. „Spotkajmy się ze św. Janem Pawłem II” ma pomóc wszystkim jego uczestnikom spotkać się z nauką Papieża Polaka, aby się nią dzielić i przeżywać stale piękne chwile dzięki jego twórczości. Celem wydarzenia jest upamiętnienie pobytu św. Jana Pawła II w Zamościu oraz popularyzacja jego nauki, życia i pontyfikatu.

Wydarzenie skierowane jest do mieszkańców (młodzież i dorośli) powiatu Zamojskiego a pośrednio do mieszkańców województwa lubelskiego. Udział w wydarzeniu jest  otwarty i nieodpłatny.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A