Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Plebiscyt Telewizji Kablowej Zamość Video-Kadr. Wyróżnienia dla najlepszych zawodników i trenerów Miasta Zamość 2022 roku.

W restauracji jednego z zamojskich hoteli w piątek (17.03) odbył się XII Plebiscyt Telewizji Kablowej Zamość Video-Kadr. Podczas gali wyróżniano najlepszych zawodników i trenerów Miasta Zamość 2022 roku. Plebiscyt wygrał trener lekkoatletów Andrzej Gdański z KS Agros Zamość, a najlepszym sportowcem uznano jego zawodnika Dominika Kopcia, który specjalizuje się w biegach sprinterskich.
Plebiscyt Telewizji Kablowej Zamość Video-Kadr. Wyróżnienia dla najlepszych zawodników i trenerów Miasta Zamość 2022 roku.

Na wydarzenie przybyli zaproszeni goście.

POSŁUCHAJ

Podczas uroczystości wyróżniono „Sportowego Ambasadora Zamościa”, którym został Ireneusz Klimek, prezes Aktywnego Klubu Sportowego Osób Niepełnosprawnych „Krok za Krokiem” w Zamościu, trener i koordynator Polskiej Kadry Boccia.
POSŁUCHAJ

W kategorii „Odkrycie roku” wytypowano Jessicę Czopek z A.M.S.B Hetman Zamość, która trenuje pod okiem Przemysława Maziarczuka. „Nagroda specjalna” została przyznana piłkarzowi Krystianowi Okoniewskiemu, który aktualnie reprezentuje barwy klubowe Radomiaka Radom. Piłkarz rozpoczął swoją sportową przygodę w Olimpii Miączyn, a następnie przeszedł do Hetmana Zamość. Był wyróżniającym się piłkarzem na boisku, dlatego ostatnie lata spędził w Lechii Gdańsk, a obecnie jest zawodnikiem Radomiaka Radom. Dzięki ciężkiej pracy i dużej determinacji piłkarza z Miączyna możemy oglądać na ekranach naszych telewizorów. Rodzice zdradzili jakie były początki gry syna na boisku.
POSŁUCHAJ

Rodzice dodali, że dla Krystiana piłka nożna jest furtką do wielkiej kariery sportowej. Z jakimi emocjami zmagali się rodzice, gdy dowiedzieli się że syna od domu będą dzielić setki kilometrów?
POSŁUCHAJ

W gronie nominowanych znaleźli się trenerzy.
POSŁUCHAJ

Plebiscyt wygrał Andrzej Gdański, trener lekkiej atletyki w KS Agros Zamość. Najlepszym sportowcem uznano jego podopiecznego Dominka Kopcia, który aktualnie przygotowuje się do przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich. Drugie miejsce w gronie nominowanych trenerów zajął Piotr Kostrubiec, trener tenisa stołowego z Akademii Zamojskiej. Natomiast trzecie miejsce przypadło Andrzejowi Gawłowi, trenerowi sekcji podnoszenia ciężarów z KS Agros Zamość. W jego imieniu nagrodę odebrała żona.
POSŁUCHAJ

W gronie nominowanych zawodników znaleźli się Ci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki.
POSŁUCHAJ

Dziesiąte miejsce zajął szczypiornista, reprezentant KPR Padwy Zamość Karol Małecki, który obecnie zmaga się z kontuzją stawu skokowego.
POSŁUCHAJ

Ósme miejsce w Plebiscycie zajęła Matylda Bień uprawiająca karate. Zawodniczka ma za sobą już udane starty na Mistrzostwach Europy, a teraz przygotowuje się do Mistrzostw Świata

POSŁUCHAJ

Jak będą wyglądały przygotowania 18-letniej zawodniczki do Mistrzostw Świata?
POSŁUCHAJ

Dużo, bo aż siadem nominacji w gronie najlepszych sportowców przypadło reprezentantom zamojskiego Agrosu. W tym zacnym gronie znalazła się sprinterka Izabela Jastrząb, która przyznała, że wyróżnienie jest motywacja do dalszego działania.
POSŁUCHAJ

Plebiscyt w kategorii „Najlepszy sportowiec roku” wygrał zawodnik KS Agros Zamość Dominik Kopeć. Obecne przygotowania sprintera skupiają się na najważniejszej imprezie czterolecia, jakimi dla każdego sportowca są Igrzyska Olimpijskie. W imieniu zwycięzcy nagrodę odebrał prezes KS Agros Konrad Firek, który przypomniał, że w roku ubiegłym nominację najlepszej zawodniczki otrzymała także klubowa reprezentantka Maryna Seń, która zmaga się z kontuzją. Zaszczytne miejsce w tym roku przypadło Dominikowi Kopciowi, któremu na ostatnich Mistrzostwach Europy do brązowego medalu zabrakło zaledwie 0.001 s.
POSŁUCHAJ

Wydarzenie podsumował organizator Plebiscytu.
POSŁUCHAJ

Gościnnie na scenie wystąpił zamojski zespół Vox.
POSŁUCHAJ

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, życzymy zdrowia i dalszych sukcesów w karierze sportowej.


 

Wyniki najlepszych trenerów:
1. Andrzej Gdański
2. Piotr Kostrubiec
3. Andrzej Gaweł


Wyniki najlepszych zawodników:
1. Dominik Kopeć
2. Izabela Jastrząb
3. Emilia Rechul
4. Klaudia Luterek
5. Martyna Seń
6. Jakub Lewoszewski
7. Maksymilian Dorn
8. Matylda Bień
9. Jakub Folwarski
10. Karol Małecki

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowa