Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Przygotowania księży do XVII Mistrzostw Polski w futsalu. Jest duża szansa na ósmy złoty medal...

Piłkarska reprezentacja Polski księży przygotowuje się do kwietniowych Mistrzostw Polski w halowej piłce nożnej, które w tym roku odbędą się w Gdańsku.
Przygotowania księży do XVII Mistrzostw Polski w futsalu. Jest duża szansa na ósmy złoty medal...

Warto przypomnieć, że reprezentacja Polski księży w lutym tego roku przywiozła z XV Mistrzostw Europy z Rumunii kolejne ósme złoto. Księża podczas tych rozgrywek zmierzyli się z grupowymi rywalami z: Węgier, Czarnogóry i Austrii. W półfinale kapłani zagrali z reprezentacją Bośni i Hercegowiny wygrywając 1:0, a w finale pokonali Portugalię 3:2. Piłkarska reprezentacja Polski księży tworzy zgrany zespół ponieważ dotychczas kapłani z Mistrzostw Europy przywieźli z aż czternaście medali, w tym osiem złotych. Zwycięstwo jest powodem do wielkiej radości i dumy, ale kapłani nie odpoczywają ponieważ aktualnie przygotowują się do XVII Mistrzostw Polski księży w futsalu, które odbędą się w dn. 21-22.04 w Gdańsku. O kwietniowych zmaganiach powiedział ks. Marek Mazurek, proboszcz parafii pw. Świętego Brata Alberta w Zamościu.

POSŁUCHAJ

Należy także podkreślić, że w kwietniu ubiegłego roku w Łapczycy na XVI Mistrzostwach Polski spośród siedemnastu drużyn, reprezentacja Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej okazała się najlepsza i zdobyła kolejny siódmy złoty medal. Czy tym razem księża reprezentujący naszą diecezję okażą się także najlepsi? Ks. Marek Mazurek przyznał, że skład na piłkarskie Mistrzostwa Polski jest bardzo szeroki.
POSŁUCHAJ

Przygotowania kapłanów do Mistrzostw Polski z naszej diecezji odbywają się na hali sportowej w Łabuńkach. Ks. Marek Mazurek zaprasza wszystkich księży na wspólne treningi, ponieważ mile widziani na parkiecie są sympatycy piłki nożnej.
POSŁUCHAJ

Na temat przygotowań księży do zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Polski będziemy Państwa informować na bieżąco na naszej radiowej antenie.

Jak wyglądały piłkarskie zmagania księży podczas ubiegłorocznych MP w Łapczycy? kliknij
 
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A