Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Na drogach pow. lubaczowskiego zatrzymano trzech nietrzeźwych kierowców

Pomimo wielu apeli i profilaktycznych działań kierowcy jeżdżą nie przepisowo, nie stosując się do obowiązujących zasad ruchu drogowego.
Na drogach pow. lubaczowskiego zatrzymano trzech nietrzeźwych kierowców

Autor: Fot. KPP w Lubaczowie

W dn. 20 – 28.03 na terenie pow. lubaczowskiego doszło do czterech kolizji, a podczas drogowych kontroli zatrzymano trzech nietrzeźwych kierowców. Policjanci we wtorek (21.03) w Wólce Krowickiej zatrzymali obywatela Ukrainy, który kierował lawetą pomimo orzeczonego zakazu kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

POSŁUCHAJ

We wtorek (21.03) policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Ile promili wykazał policyjny alkomat?
POSŁUCHAJ

W piątek (24.03) w Kobylnicy Wołoskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kolejnego nietrzeźwego kierowcę.
POSŁUCHAJ

Mł. asp. Anna Hanus-Witko dodała, że w ramach działań „Trzeźwy Poranek”, które przeprowadzono we wtorek (28.03) na jednej z lubaczowskich ulic zatrzymano kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Ile promili wykazało przeprowadzone badanie?
POSŁUCHAJ

Za popełnione wykroczenia wszyscy kierowcy ponieśli konsekwencje karne.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. Budzyńskiego