Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 29 czerwca 2026 09:35

Violetta Muszyńska

Pasjonatka motoryzacji, jedna z organizatorek zlotu motocyklowego z Zamościa do Radecznicy
Violetta Muszyńska

W dn. 29-30.04 motocykliści z Zamościa i regionu jak co roku hucznie rozpoczną sezon 2023. Pierwszego dnia wydarzenia w sobotę (29.04) o godz. 10.00 na zamojski Rynek Wielki przyjadą fani motoryzacji, a mieszkańcy Zamościa oraz turyści będą mogli podziwiać zabytkowe i nowoczesne motocykle oraz ścigacze. Parada motocyklowa w eskorcie Policji wyruszy ok. godz. 12:00 z Zamościa do Szczebrzeszyna, a miejscem docelowym będzie Radecznica. O godz. 15.00 odprawiona zostanie tam uroczysta Msza Święta na wodzie przy kaplicy Świętego Antoniego. Z "Rozmowy dnia" dowiemy się jak będzie wyglądał program dwudniowego wydarzenia: kto będzie mógł przyjechać na paradę, jakie atrakcje przygotowane będą dla motocyklistów oraz jakie zespoły wystąpią przed publicznością. Radecznica jest miejscem cudownych uzdrowień i licznych nawróceń na drogę wiary. Violetta Muszyńska zdradzi dlaczego właśnie to miejsce jakim jest kaplica Św. Antoniego w Radecznicy przyciąga setki motocyklistów z terenu całej Polski.

POSŁUCHAJ

Serdecznie zapraszamy na Zlot Motocyklowy do Radecznicy!

 

Harmonogram:

TERMIN: 29-30 kwiecień 2023
MIEJSCE: Zamość - Szczebrzeszyn - Radecznica

29 kwiecień (sobota):
10:00-11.00 zbiórka Rynek Wielki Zamość
12.00 Parada po Zamościu (Partyzantów, Jana Pawła, Wyszyńskiego, Peowiaków, Lubelska, Sitaniec, Złojec w lewo na Wielącza), Wielącza i przejazd do Szczebrzeszyna (przystanek na rynku i poczęstunek, 13:00 Szczebrzeszyn
14.00 wyjazd do Radecznicy pod kapliczkę na wodzie na Mszę Świętą (przez Deszkowice).
15.00 Msza z poświęceniem motocykli przy Kaplicy na wodzie w Radecznicy (po Mszy przejazd za budynek gminy i poczęstunek CHLEBEM I SOLĄ).
16:15 Rozpoczęcie zlotu za budynkiem urzędu gminy (Radecznica, ul. Prusa 21) i przywitanie gości z poczęstunkiem
18:00-00:00 Koncerty: Overbuzz, Seeking Dreams, Navahee, Fire Lbl
Mchem Porosło

30 kwiecień (niedziela)
10.00-11:00 śniadanie
12:00 koniec zlotu

Dodatkowe informacje:
Strzeżony park maszyn
Bistro na miejscu: Koła gospodyń wiejskich, Foodtrack
Ognisko x2
Konkursy zlotowe
Nocleg w świetlicy OSP i na placu w namiotach
Licytacje na rehabilitacje Wiktorii
Kiełbaska dla każdego uczestnika zlotu
Policja eskorta od Zamościa do Radecznicy

Organizatorzy:
Violetta Muszyńska
Dawid Sasiela
OSP Radecznica


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Maria Lucyna Darda Treść komentarza: Dziękuję niezwykle sympatycznej Pani redaktor Annie Niderla-Kadach za profesjonalnie stawiane pytania i wyrozumiałość dla wyróżnionych osób, którym trema odbierała głos. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 21:55 Źródło komentarza: Zasłużeni dla Lubyczy Autor komentarza: Podpis Treść komentarza: Super!!!! NAJLEPSZA PANI Data dodania komentarza: 22.05.2026, 08:28 Źródło komentarza: Anna Łyś Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Pozdrowienia dla Pani Eweliny Data dodania komentarza: 10.05.2026, 13:42 Źródło komentarza: dr Ewelina Lilia Polańska Autor komentarza: Bogusława z Zamościa Treść komentarza: Bogu niech będzie dzięki za pontników Terespola Wyglądają jak kolorowe ptaki Przydało by się więcej takich zagorzałych pontników Można by było za rok połączyć siły. Wsteczny że z innych parafii dojadą potnicy. Wszystko w wolność dzieci Bożych - Amen Maryjo prowadź nas wszystkich wspólną drogą do Jezusa 💕 Święty Stanisławie patronie Polski módl się za nami i wypraszaj dla całego narodu potrzebne łaski przez serce Matki Bożej królowej Polski - Amen. 💓 💏 🤗 🙏 Idąc z Maryją nie pomylisz drogi!!!!! Zaśpiewajmy razem tą piękną pieśń i spotkajmy się za rok w Tereszpolu Szczęść Boże i Ave Maryja!!!!! 🕊️ 🤱 ❤️‍🔥 🙏 Data dodania komentarza: 8.05.2026, 12:49 Źródło komentarza: Tereszpol. Pielgrzymka do Górecka Kościelnego Autor komentarza: MM Treść komentarza: Piękna inicjatywa. Popieram. Data dodania komentarza: 5.05.2026, 20:23 Źródło komentarza: Ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi w Leżajsku Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Super! Data dodania komentarza: 25.04.2026, 09:29 Źródło komentarza: Warsztaty kowalskie w Nowosiółkach