Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Biłgoraj. Majówka ze św. Janem Pawłem II

Już po raz kolejny w Katolickim Liceum im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju odbyła się (23.05) 'Majówka ze św. Janem Pawłem II' zorganizowana z okazji rocznicy urodzin Patrona Szkoły.
Biłgoraj. Majówka ze św. Janem Pawłem II

Autor: fot. Joanna Ferens

Chcemy się spotkać, wspólnie spędzić czas i zintegrować społeczność naszej szkoły – tłumaczyła Ewa Byra, nauczyciel języka polskiego w KLO:

POSŁUCHAJ

‘Majówka’ to wydarzenie mające przede wszystkim na celu przybliżenie młodzieży osoby św. Jana Pawła II – dodała Ewa Byra:

POSŁUCHAJ

Swoimi wrażeniami z ‘Majówki” podzieliły się dwie uczennice – Amelia Okoń i Oliwia Ziomek:

POSŁUCHAJ

Na wydarzenie złożyło się kilka punktów programu związanych oczywiście z osobą św. Jana Pawła II. Na początku cała szkolna społeczność zgromadziła się na modlitwie w biłgorajskim sanktuarium przy relikwiach Patrona Szkoły. Następnie uczniowie wzięli udział w przygotowanych przez nauczycieli konkurencjach sportowych, obejrzeli film o Janie Pawle II i rozwiązali quiz o Patronie, a także zagadki w tzw. escape roomie. Ponadto rysowali plakat nt. „Jan Paweł II – człowiek pokoju i nadziei” i układali z rozsypanych wyrazów myśli św. Jana Pawła II. Nie zabrakło oczywiście wspólnego grillowania i spotkania przy stole.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A